Home Kategorie Poruszające Makabryczne odkrycie w Rzeszowie. Znaleziono zakrwawione ciało 18-latki. Podejrzany to jej współlokator.

Makabryczne odkrycie w Rzeszowie. Znaleziono zakrwawione ciało 18-latki. Podejrzany to jej współlokator.

Makabryczne odkrycie w Rzeszowie. Znaleziono zakrwawione ciało 18-latki. Podejrzany to jej współlokator.

Zabójstwo 18-latki w Rzeszowie. Podejrzany to jej 19-letni współlokator. Mężczyznę zatrzymano niedługo po tym, jak oddał klucze właścicielowi i uciekł. Trafił do aresztu.

Ciało młodej kobiety pochodzącej ze Śląska zostało odnaleziono w zeszłą sobotę. Tego dnia rzeszowską policję poinformowano o tym, że w jednym z mieszkań przy ul. Kwiatkowskiego są zwłok. Znalazł je właściciel mieszkania, które 18-latka wynajmowała.

– „Z przeprowadzonej w poniedziałek sekcji zwłok wynika, że dziewczyna zmarła na skutek wykrwawienia wewnętrznego i zewnętrznego. Miała kilkanaście ran kłutych na szyi, klatce piersiowej, nogach” – powiedział rzeszowskiej „Wyborczej” Wojciech Przybyło, prokurator rejonowy dla miasta Rzeszów.

Jak ustalili śledczy, właściciel mieszkania wcześniej spotkał się z wynajmującym 19-latkiem.

– „W celu uregulowania należności razem pojechali do jednej z rzeszowskich galerii, gdzie miała przebywać współwynajmującą mieszkanie 18-latka. Tam mężczyzna przekazał klucze właścicielowi i uciekł. Ten wrócił do mieszkania i w środku znalazł ciało dziewczyny” – relacjonują policjanci.

Poszukiwania 19-latka trwały kilka godzin. Zatrzymali go policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

– „Zatrzymującym go w sobotę policjantom, jako motyw podał rzekomą zdradę, nie sprecyzował, z której strony miało do niej dojść” – wyjaśnił w „GW” prokurator Przybyło.

W poniedziałek, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywocie.

5-letni Eitan to jedyny ocalały z katastrofy kolejki górskiej. W wypadku stracił rodziców, rodzeństwo i dziadków.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Lifting bez skalpela
Lifting bez skalpela
179,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Lifting bez skalpela: fotoodmładzanie i termolifting Infraterm E-Light od 179,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz