Home Kategorie Ludzie Fragment wywiadu Andrzeja Dudy stał się hitem internetu. „To casting do nowego filmu Vegi?”

Fragment wywiadu Andrzeja Dudy stał się hitem internetu. „To casting do nowego filmu Vegi?”

Fragment wywiadu Andrzeja Dudy stał się hitem internetu. „To casting do nowego filmu Vegi?”

Andrzej Duda udzielił wywiadu serwisowi wpolsce.pl. Rozmowa prezydenta szybko stała się hitem w sieci ze względu na specyficzny język i gestykulację głowy państwa.

– „Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy” – zaczął Andrzej Duda na nagraniu, w którym poruszył temat bezpieczeństwa kraju.

– „Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nawet nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć, dotyczące, chociażby bezpieczeństwa Rzeczypospolitej.”

Andrzej Duda podkreślał, że osobiste sprawy nie mogą przeszkodzić w wykonywaniu obowiązków na tym stanowisku.

– „No i nie może być tak, że ty masz jakieś osobiste problemy, które powodują, że jesteś niesprawny do podjęcia takiej decyzji. Po prostu musisz, albo umiesz, albo nie umiesz, jak nie umiesz, to znaczy, że się nie nadajesz” – dodał Duda w rozmowie z dziennikarzem.

Rozmowa prezydenta szybko odbiła się echem w internecie. Tygodnik NIE do fragmentu wywiadu dodał kwestię z filmu „Chłopaki nie płaczą”. „Ale ty masz silną psychikę” – słyszymy na końcu nagrania. Internauci zwracają uwagę nie tylko na słowa Andrzeja Dudy, ale też jego gestykulację i mimikę twarzy, które jednych rozbawiły, innych przraziły.

– „I ja to szanuję, Pan Prezydent bał się igieł, ale mimo to zacisnął twardo zęby i dał się zaszczepić. Nie ma, że boli. Zimą wszyscy leniuchowali w domach, stoki świeciły pustkami, to wyszedł, zjechał, pokazał, że można, że trzeba dbać o tężyznę fizyczną nawet gdy jest zimno. Wzór” – napisał jeden z komentujących na Twitterze.

– „Coach motywacyjny, na którego nie zasługujemy” – skwitował inny.

– „Zero przekonania, zero spójności, zero wyczucia. I to wysublimowane poczucie humoru, gdy mówi o 'podejmowaniu decyzji'” – dodała internautka.

– „To casting do nowego filmu Vegi?” – zapytał na Twitterze dziennikarz Łukasz Najder.

Fragment wypowiedzi prezydenta skomentowała także posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

– „Mnie przeraża” – napisała w mediach społecznościowych.

5 mieszkań, 3 domy, kilkanaście hektarów ziemi… Dziennikarze prześwietlili majątek Morawieckich.

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
249,99 zł
Oferta zakończona!
Lot paralotnią w tandemie (249,99 zł) i wideofilmowaniem (od 289,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz