Home Kategorie News Z ostatniej chwili. Robert Lewandowski odczuwa skutki uboczne szczepienia. „Nie weźmie udziału w treningu”.
12.86K

Z ostatniej chwili. Robert Lewandowski odczuwa skutki uboczne szczepienia. „Nie weźmie udziału w treningu”.

Z ostatniej chwili. Robert Lewandowski odczuwa skutki uboczne szczepienia. „Nie weźmie udziału w treningu”.

Robert Lewandowski nie weźmie udziału w środowym porannym treningu polskiej kadry. Kapitan reprezentacji prawdopodobnie odczuwa lekkie dolegliwości po szczepieniu. Podobną decyzję podjęto wobec kilku innych piłkarzy.

O dolegliwościach u kilku polskich piłkarzy wywołanych wtorkowym szczepieniem na COVID-19 poinformował m.in. Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl oraz Radosław Przybysz z TVP Sport.

Włodarczyk wspomniał o sześciu takich zawodnikach: Robercie Lewandowskim, Arkadiuszu Miliku, Kamilu Jóźwiaku, Macieju Rybusie, Jakubie Moderze i Pawle Dawidowiczu, zaś Przybysz dodał do tej grupy jeszcze Kacpra Kozłowskiego.

Jak powiedział dziennikarz TVP Sport, nie wszyscy z wymienionych zawodników mają dolegliwości po przyjęciu szczepionki. Część z nich była już wcześniej umówiona na wizytę u fizjoterapeuty.

Zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy potrwa do 8 czerwca. W jego trakcie zagramy dwa towarzyskie spotkania – 1 czerwca z Rosją i 8 czerwca z Islandią.

Mocne słowa Edyty Górniak w sprawie walki o spadek po Krawczyku. Gwiazda nie ma wątpliwości. Stanęła po jednej ze stron.

Wymiana kół lub opon
Wymiana kół lub opon
39,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Wymiana kół w aucie osobowym za 39,99 zł i więcej opcji w JW 13

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz