Home Kategorie Poruszające Tak przywitali mordercę 11-letniego Sebastiana w areszcie. Nagranie trafiło do sieci.

Tak przywitali mordercę 11-letniego Sebastiana w areszcie. Nagranie trafiło do sieci.

Tomasz M., który przyznał się do porwania i zamordowania 11-letniego Sebastiana jest już w areszcie w Mysłowicach. Moment przyjazdu oskarżonego do zakładu został nagrany. Zza murów słychać wulgarne okrzyki.

Zabójstwo 11-letniego Sebastiana z Katowic wstrząsnęło całym krajem. 41-letni Tomasz M. przyznał się do porwania i zamordowania dziecka. Chłopca uprowadził z placu zabaw przed szkołą.

Tomasz M. w przeszłości dopuścił się podobnego czynu. W 2008 roku uprowadził 10-latka, którego zabrał do swojego salonu optycznego i kazał mu się rozbierać. Po kilku godzinach odwiózł go do Siemianowic i zostawił, wręczając mu 30 zł. Sebastian niestety tyle szczęścia nie miał.

41-latek z Sosnowca przyznał się do winy. W poniedziałek i wtorek składał w prokuraturze zeznania. Usłyszał dwa zarzuty, w tym zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. W śledztwie od początku brano pod uwagę seksualne tło zbrodni. Podejrzanemu grozi dożywocie.

Sąd zgodził się z prokuraturą i umieścił Tomasza M. w areszcie śledczym na trzy miesiące. Do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowano przyjazd 41-latka do aresztu w Mysłowicach.

– „Tak przywitali mordercę 11-letniego dziecka” – mówi autor filmu zamieszczonego w mediach społecznościowych. W tle słychać wulgarne okrzyki współwięźniów pełne agresji i gróźb.

41-latek w areszcie poczeka na rozprawę i wyrok. Super Express zauważa, że w podobnych sprawach zwykle osadzonych umieszcza się w izolatce, aby ochronić ich przed linczem ze strony współwięźniów. Zapewne na podobną ochronę będzie mógł liczyć Tomasz M.

Co morderca robił z 11-letnim Sebastianem? To mogło przesądzić o losie dziecka.

Źródło: Facebook, Super Express

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
199,99 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów od 199,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewa Konopelko-Śliżewska – 2 lokalizacje (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz