Home Kategorie Niesamowite „Upał będzie ostry”. Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na kolejne tygodnie.

„Upał będzie ostry”. Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na kolejne tygodnie.

„Upał będzie ostry”. Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na kolejne tygodnie.

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją przepowiednią odnośnie pogody na kolejne tygodnie. Mimo iż majowa pogoda nas nie rozpieszcza, Jackowski twierdzi, że już niedługo do Polski nadejdą prawdziwe upały.

Jasnowidz Jackowski w trakcie transmisji na żywo w serwisie YouTube porusza najróżniejsze tematy, które interesują jego obserwatorów. Jackowski opowiada o światowych konfliktach, przewiduje nowe regulacje związane z koronawirusem, zapowiada kryzysy i katastrofy naturalne. Oprócz tego chętnie odpowiada na pytania swoich widzów.

W jednym z ostatnich filmów Jackowski zwrócił uwagę na pogodę. W tym roku kwiecień i maj nas nie rozpieszczały. Przez większość czasu padał deszcz, a ciepłe dni zdarzały się dość rzadko. Czy letnie miesiące będą podobne?

Jasnowidz Jackowski zdradził, kiedy będzie dobry czas na urlop. Jak twierdzi, upały przypłyną nad nasz kraj dopiero w lipcu i sierpniu. Przewiduje, że czerwiec nie będzie ciepły. Należy się spodziewać raczej deszczów i złej pogody.

– „Moja znajoma jeszcze zimą pytała mnie, jakie będzie lato. I przypomniała mi to niedawno, co powiedziałem. Powiedziałem, że będzie fatalne. I jest. Powiem wam tak: lato z powodu lipca i sierpnia kojarzy mi się tak: prawdziwe lato będzie krótkie i upalne. Upał będzie ostry. I potem ponownie wrócą deszcze i brzydkie pogody. Jak zaczną się upały, to cieszmy się tym okresem” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Koszmar! 14-latka zgwałcona w biały dzień. Policja aresztowała 25-letniego mężczyznę.

Źródło: YouTube

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz