Home Kategorie Zdrowie Biedronka ruszyła ze szczepieniami. Rozpoczęły się zapisy.

Biedronka ruszyła ze szczepieniami. Rozpoczęły się zapisy.

Biedronka ruszyła ze szczepieniami. Rozpoczęły się zapisy.

Biedronka organizuje program szczepień. Wraz z Centrum Medycznym Polmed zostaną zaszczepieni pracownicy sieci oraz ich rodziny. Zapisy ruszyły w czwartek 27 maja.

Biedronka to największy prywatny pracodawca w Polsce. Na ten moment zatrudnia ponad 70 tys. osób. Już w kwietniu pojawiły się głosy, że sieć zgłosiła chęć zaszczepienia pracowników oraz ich rodzin.

Biedronka deklaruje, że od początku pandemii wprowadziła szereg nowatorskich rozwiązań i działań, na które wydała już ok. 20 mln zł. Szczepienia pracowników i ich rodzin to kolejny krok w walce z pandemią.

– „Jesteśmy przekonani, że objęcie pracowników szczepieniami w miejscu pracy przyniesie wiele korzyści z punktu widzenia ograniczania pandemii w Polsce. Dlatego uruchomiliśmy procedurę dla zatrudnionych w Biedronce, która w prosty sposób zapewni dostępność do szczepionek w punktach naszego partnera medycznego, firmy Polmed. To sprawdzona, profesjonalna firma, jesteśmy pewni, że sprawnie i szybko poradzi sobie z tym zadaniem” – powiedział Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń sieci Biedronka.

Jak pracownicy mogą zapisać się na szczepienie? Chętne osoby muszą nawiązać kontakt z koordynatorem programu, który przekaże wszelkie informacje firmie Polmed.

Wtedy osoby zatrudnione w centrum medycznym skontaktują się indywidualnie, podając termin i miejsce szczepienia.

Lockdown wróci, jeśli się nie wyszczepimy. „To więcej niż pewne”. Niepokojące słowa ekspertów.

Źródło: Radio ZET

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
Oferta zakończona!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz