Home Kategorie Poruszające Pogrzeb młodej Karoliny. Słowa księdza łapią za serce.

Pogrzeb młodej Karoliny. Słowa księdza łapią za serce.

Pogrzeb młodej Karoliny. Słowa księdza łapią za serce.

Pogrzeb 23-letniej Karoliny P. z Gocławia odbył się w sobotę (29 maja). Młoda kobieta pochodziła z Grajewa i to w tej miejscowości odbył się pogrzeb. Wiele osób nie mogło powstrzymać łez.

23-letnia Karolina pochodziła z Grajewa w województwie podlaskim, ale mieszkała, studiowała i pracowała w Warszawie. Jej zwłoki znaleziono w Lesie Kabackim. Finał tej historii, był wyjątkowo smutny i tragiczny.

– „Jezus widzi nasze wątpliwości dotyczące życia wiecznego, jak zmagamy się z lękiem przed śmiercią” – mówił ksiądz podczas ceremonii pogrzebowej.

– „Jako ksiądz nie wiem, czy coś tam jest, ale mam słowa Jezusa: „Nie lękaj się, jeszcze dziś będziesz ze mną w Raju”” – dodał.

– „Zwracam się do młodych, którzy zebrali się dziś na pogrzebie. Nie ważne, ile macie lat, Bóg widzi wasze samotności, rozczarowania, bezsiły, niepewność, niepowodzenia i to, czego w sobie nie kochacie i kocha Was takich, jakimi jesteście” – podkreślił kapłan.

– „Tata Karoliny symbolicznie za chwilę weźmie córkę na ręce i odda ją Bogu. Ale to nie jest ofiara dla Boga! Im więcej oddaję, tym więcej Boga we mnie” – dodał. Wtedy niemal wszyscy zaczęli płakać.

Znany i lubiany polski aktor nie żyje.

Źródło: SE

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
Oferta zakończona!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz