Home Kategorie Poruszające Zachodniopomorskie. Odnaleziono zwłoki kobiety. Niestety, to zaginiona Magda ze Świńca.

Zachodniopomorskie. Odnaleziono zwłoki kobiety. Niestety, to zaginiona Magda ze Świńca.

Zachodniopomorskie. Odnaleziono zwłoki kobiety. Niestety, to zaginiona Magda ze Świńca.

18-letnia Magda wyszła w środę po zakupy i już nie wróciła. W niedzielę oficjalnie zakończono poszukiwania. Prokuratura poinformowała o odnalezieniu zwłok kobiety.

Jak podaje PAP, zwłoki odnaleziono między miejscowościami Sulikowo oraz Świniec, ok. 10 km od Kamienia Pomorskiego.

– „Prokuratura Rejonowa w Kamieniu Pomorskim pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie prowadzi postępowanie w sprawie zabójstwo 18-letniej kobiety z powiatu kamieńskiego” – poinformowała TVN24 Alicja Macugowska-Kyszka z prokuratury okręgowej. W niedzielę odnaleziono ciało nastolatki.

Obrażenia na ciele ofiary wskazują, że zginęła wskutek „karygodnych działań osób trzecich”. W sprawie zatrzymano około 30-letniego mężczyznę, który przyznał się do zabójstwa.

18-letnia kobieta z miejscowości Świniec niedaleko Kamienia Pomorskiego wyszła z domu 24 maja i od tamtej pory brak było z nią kontaktu.

– „Od tamtego czasu nie wróciła do domu i urwał się kontakt z nią” – mówiła starsza posterunkowa Katarzyna Jasion z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Przed sklepem w tym mieście znaleziono skuter dziewczyny.

W niedzielę policja zakończyła poszukiwania zaginionej 18-latki. Nie podano wtedy jednak żadnych oficjalnych informacji. Media lokalne informowały wtedy o odnalezieniu zwłok kobiety.

W poniedziałek potwierdził to w mediach społecznościowych minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, który jednocześnie złożył wyrazy współczucia rodzinie zamordowanej 18-latki.

Pogrzeb młodej Karoliny. Słowa księdza łapią za serce.

Źródło: PAP, TVN24

Pół roku nauki 2 języków obcych
Pół roku nauki 2 języków obcych
34,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs Online: 6 miesięcy nauki dwóch języków obcych za 34,99 zł w eSpeaks.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz