Home Kategorie Poruszające 14-letni Dawid zabił koleżankę. „Kiedy nie chciała się ze mną kochać, zacząłem ją dusić”.

14-letni Dawid zabił koleżankę. „Kiedy nie chciała się ze mną kochać, zacząłem ją dusić”.

14-letni Dawid zabił koleżankę. „Kiedy nie chciała się ze mną kochać, zacząłem ją dusić”.

Dawid J. z Sulikowa przyznał się do zabójstwa 18-letniej Magdy ze Świńca pod Kamieniem Pomorskim. Mężczyzna do wszystkiego się przyznał. W sprawie pojawiają się kolejne szokujące fakty.

Okazuje się, że już jako nastolatek Dawid J. zgwałcił i udusił 13-letnią Sylwię. Ciało koleżanki przysypał ziemią na polu rzepaku. Za to trafił do poprawczaka. Został wtedy uznany najmłodszym przestępcą seksualnym w Europie.

Do wstrząsającej zbrodni doszło w 2006 roku w Sulikowie. Wtedy też na polu rzepaku odnaleziono zwłoki 13-letniej Sylwii. Dziewczynka była koleżanką Dawida J. 20 czerwca nastolatka wracała do domu ze szkoły w towarzystwie Dawida. Kilkaset metrów od domu 14-latek zaciągnął ją na pobliskie pole rzepaku. Tam zgwałcił i udusił. Ciało dziewczynki przysypał ziemią.

Do ostatniej chwili zwodził śledczych nie przyznając się do zabójstwa.

– „Szła drogą przede mną, widziałem, jak wsiadała do czarnej hondy” – zeznał wówczas funkcjonariuszom.

Zaczął mówić dopiero, gdy przedstawiono wyniki badań DNA. Jego ślady znajdowały się na ciele 13-letniej Sylwii.

– „Od początku podejrzewaliśmy Dawida” – mówił Jarosław Przewoźny, szef kamieńskiej prokuratury, cytowany przez „Głos Szczeciński”. – „Ale nie mieliśmy dowodów. Nie mówiliśmy o tym, bo baliśmy się samosądu we wsi” – dodał.

Ostatecznie Dawid J. opowiedział policjantom, jak dokonał zbrodni.

– „Gdy Sylwia nie chciała się kochać, zacząłem ją dusić. Potem się przestraszyłem i dusiłem coraz bardziej” – relacjonował.

Nastolatek okrzyknięty „Bestią z Sulikowa” trafił do poprawczaka. Później za napaść na inną kobietę trafił do więzienia. W trakcie, gdy wychodził na przepustki miał z kolei molestować 11-letnią siostrę. 15 lat po dokonaniu tamtej zbrodni, dokonał kolejnej…

– „Jako minister sprawiedliwości-prokurator generalny znam znacznie więcej takich przypadków, gdzie zdemoralizowany, zły człowiek, który już wcześniej dał się poznać jako gotowy do popełnienia najcięższych zbrodni i przestępstw, po odbyciu stosunkowo łagodnej kary, wychodzi na wolność i znowu komuś czyni krzywdę, czy nawet odbiera życie” – mówił podczas konferencji prasowej minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Podkreślił, że „zaostrzenie kar ma sens, stosowanie długoletnich kar pozbawienia wolności ma sens, właśnie wobec takich zdemoralizowanych sprawców”.

Co się dzieje?! Kolejna próba porwania dziecka z placu zabaw. Policja apeluje.

Źródło: Onet

Wieloetapowy rytuał na twarz
Wieloetapowy rytuał na twarz
71,99 zł
89,99 zł
Oferta zakończona!
Wieloetapowy rytuał Premium na twarz od 89,99 zł w Studiu Urody Juliet w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz