Home Kategorie Ludzie Maciej Dowbor zadrwił z prezydenta Andrzeja Dudy. To nagranie rozbawiło internautów do łez.

Maciej Dowbor zadrwił z prezydenta Andrzeja Dudy. To nagranie rozbawiło internautów do łez.

Maciej Dowbor przyzwyczaił swoich fanów do poczucia humoru i mnóstwa pozytywnej energii, którą się dzieli. Ostatnio po raz kolejny zaskoczył internautów.

Prezenter opublikował zabawne nagranie, w którym naśmiewa się Andrzeja Dudy.

– „Przepraszam wszystkich, których uczucia polityczne, religijne, obyczajowe, a nawet miłosne zostały urażone” – stwierdził.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje z powodzeniem rozwijają swoje kariery w mediach. Joanna to aktorka, a Maciej jest prezenterem telewizyjnym.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się też w sieci. Ich aktywność w mediach społecznościowych zwiększyła się szczególnie w dobie pandemii. W tych ciężkich czasach małżeństwo postanowiło dać swoim fanom sporo rozrywki i porcję dobrego humoru.

Na profilach Macieja i Joanny regularnie pojawiają się posty, które bawią internautów. Tym razem Dowbor opublikował na Instagramie nagranie, na którym pochwalił się swoim talentem aktorskim. Przy okazji zadrwił też z ostatniego wywiadu prezydenta. Andrzej Duda opowiedział w nim m.in. jakie cechy powinny być charakterystyczne dla głowy państwa.

– „Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów” – powiedział Andrzej Duda.

– „Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć. Dotyczące, chociażby bezpieczeństwa Rzeczypospolitej. No i nie może być tak, że ty masz jakieś osobiste problemy, które powodują, że jesteś niesprawny do podjęcia takiej decyzji. Po prostu musisz, albo umiesz, albo nie umiesz, jak nie umiesz, to znaczy, że się nie nadajesz” – podkreślił prezydent w wywiadzie. Fragmenty tej rozmowy szybko rozeszły się po sieci, a internauci zaczęli drwić z Andrzeja Dudy.

Maciej Dowbor nagrał film, w którym zaprezentował, jak zbiera w sobie siłę, aby zamówić przez telefon dużego kebaba z ostrym sosem. W tle słyszymy głos prezydenta Dudy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

– „Musisz być twardy… tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów… Albo umiesz, albo nie umiesz – jak nie umiesz, znaczy, że się nie nadajesz. Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Przepraszam wszystkich, których uczucia polityczne, religijne, obyczajowe, a nawet miłosne zostały urażone, ale czasami wchodzi we taki diabełek i nic na to nie poradzę” – napisał Maciej Dowbor.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy rozbawionych internautów. Fani dziękują Dowborowi za dystans i poczucie humoru, którym dzieli się z nimi. Zwracają też uwagę na to, że prezenter wykazał się talentem aktorskim. Zachwytu nie kryła też jego żona.

– „Zapraszamy na deski teatru! BRAWO” – napisała Joanna Koroniewska.

– „Nie chce zabierać pracy aktorom. I tak mają ciężko” – odpowiedział jej mąż.

Talent aktorski dostrzegli w Macieju Dowborze także jego fani.

– „Cóż za emocje, mimika, gesty. Teatr padnie do Twych stóp”

– „Marnujesz się Maciek, wybitny talent aktorski”

– „Pan ma świetne poczucie humoru” – czytamy w komentarzach.

Dziennikarka uprawiała seks w trakcie wywiadu. Słuchacze byli w szoku. Nagranie trafiło do sieci [18+]

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz