Home Kategorie Poruszające 14-letni chłopiec został zasztyletowany w trakcie ulicznej bójki. „Szokujący i bezsensowny atak”.

14-letni chłopiec został zasztyletowany w trakcie ulicznej bójki. „Szokujący i bezsensowny atak”.

14-letni chłopiec został zasztyletowany w trakcie ulicznej bójki. „Szokujący i bezsensowny atak”.

Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie morderstwa 14-letniego chłopaka. Poszukuje siedmiu podejrzanych o udział w zabójstwie w rejonie Kingstanding w Birmigham. Nastolatek został dźgnięty nożem podczas bójki dużej grupy osób.

Policjanci niestety nie byli w stanie uratować życia 14-latka. Zginął na miejscu.

Do morderstwa doszło w poniedziałek wieczorem. Duża grupa młodzieży zebrała się w okolicy Kingstanding w Birmingham. Doszło tam do bójki. W pewnym momencie ktoś wyciągnął nóż i ranił 14-latka.

Na miejscu zjawili się policjanci z West Midlands. Jak mówią, rozdzielili się i szukali napastników, a także wezwali świadków zdarzenia do ujawnienia się.

– „To szokująca i bezsensowna tragedia. Kolejne młode życie odebrano zbyt wcześnie” – powiedział inspektor Ranj Sangha z wydziału zabójstw. Policja zapowiada bezwzględność działań w ujęciu sprawców.

Tego samego dnia policjanci zostali wezwani do innego zdarzenia. W Montrose Park w Edgware pod Londynem w poniedziałek wieczorem napastnicy zadźgali 8-latka. Prawdopodobnie te dwa zdarzenia nie są ze sobą powiązane. Wyglądały jednak podobnie…

18-latek został zabity nożem w trakcie bójki grupy mężczyzn walczących na korcie tenisowym. W tej sprawie aresztowano siedmiu podejrzanych. Zarzucono im szereg przestępstw, w tym usiłowanie zabójstwa i wszczęcie bójki. Trafili do policyjnego aresztu.

Zgotował synkowi istne piekło. Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie zabójstwa 9-miesięcznego Szymka.

Źródło: Sky News

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz