Home Kategorie Ludzie Poniżona, obrzucona wyzwiskami i wyrzucona z lokalu. Tak Magdy Gessler nikt wcześniej nie potraktował…

Poniżona, obrzucona wyzwiskami i wyrzucona z lokalu. Tak Magdy Gessler nikt wcześniej nie potraktował…

Poniżona, obrzucona wyzwiskami i wyrzucona z lokalu. Tak Magdy Gessler nikt wcześniej nie potraktował…

Magda Gessler znana jest z prowadzenia programu „Kuchenne Rewolucje”, gdzie stara się odmienić lokale gastronomiczne, które sobie nie radzą. Jedna z najgorszych rewolucji miała miejsce w bistro „Le Papillon Noir”.

Pani Justyna, właścicielka restauracji, zapragnęła otworzyć włoski lokal. W ostatnim momencie zdecydowała się jednak na kuchnię francuską. Nazwa „Le Papillon Noir”, czyli „Czarny Motyl”, była przypadkowa. W momencie, gdy zastanawiała się nad nazwaniem lokalu, do pomieszczenia wleciał czarny motyl. Pani Justyna uznała to za dobry znak.

Pomimo świetnej lokalizacji w centrum Katowic, praktycznie nikt nie odwiedzał restauracji. Sama załoga lokalu przyznawała, że żabie udka, czy duszone ślimaki nie wzbudzają w nich apetytu, a goście zamawiali zwykle bezpieczne potrawy, jak boeuf bourguignon. Stąd też o pomoc poproszono Magdę Gessler.

Właścicielka od samego początku zdawała się być arogancka. Gdy Gessler weszła na kuchnię i skrytykowała brudne wyposażenie, pani Justyna po prostu kupiła nowe. Wyjaśniła później, że nie chciało jej się dłużej borykać z męczącym problemem.

– „Ja to zrobiłam tylko po to, żeby mieć reklamę. To jest mega promocja za darmo praktycznie. Zaraz nie wytrzymam i jej przypie****, przysięgam! Ona sobie zrobiła moim kosztem takie show, że ja nie wytrzymam” – mówiła pani Justyna do ekipy filmowej.

Po wielu niemiłych słowach, Magda Gessler postanowiła opuścić lokal i zrezygnować z rewolucji. Brak zrozumienia, wywyższanie się i nieprzyjmowanie żadnej krytyki wyczerpały jej cierpliwość.

Fani programu stanęli po stronie Gessler i niemal jednogłośnie orzekli, że była to najgorsza rewolucja w historii programu. Restauracja „Le Papillon Noir” została, według redakcji Viva, niedługo po nagraniach zamknięta.

Maciej Dowbor zadrwił z prezydenta Andrzeja Dudy. To nagranie rozbawiło internautów do łez.

Źródło: viva.pl

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz