Home Kategorie Poruszające 38-latek gwałcił swojego psa i wynajmował go innym. Prokurator nie miał litości.

38-latek gwałcił swojego psa i wynajmował go innym. Prokurator nie miał litości.

38-latek gwałcił swojego psa i wynajmował go innym. Prokurator nie miał litości.

Mężczyzna gwałcił własnego psa i wynajmował go, pozwalając wykorzystywać seksualnie zwierzę innym. O sprawie zrobiło się głośno, gdy 50-letni klient zmarł niedługo po stosunku ze zwierzęciem.

O sprawie było głośno kilka miesięcy temu. 37-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego wpadł na koszmarny pomysł. Zamieścił w internecie ogłoszenie, w którym oferował usługi seksualne swojego psa. Jak się okazało, znalazł się chętny na takie uciechy. Był nim 50-latek ze Śląska.

– „Mężczyzna umówił się z właścicielem psa na wykonanie czynności seksualnej z udziałem psa” – poinformowała w rozmowie z Radiem 90 FM Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Mężczyzna zjawił się na spotkanie 21 stycznia w godzinach porannych. Już w trakcie stosunku ze zwierzęciem poczuł się gorzej, a niedługo później stracił przytomność. Wszystko działo się w obecności właściciela amstaffa. Mężczyzna wezwał pogotowie, ale 50-latek zmarł. Na miejsce wezwano też policję, a sprawą zajęła się rybnicka prokuratura.

Mieszkaniec Czerwionki-Leszczyny przyznał, że jest zoofilem. Sam miał trzykrotnie gwałcić amstaffa.

– „Ustalono, że już rok wcześniej w sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym właściciel amstaffa proponował go do usług seksualnych! W śledztwie wyjaśnił, że jest zoofilem. I przyznał się, że wynajął go za pieniądze obcemu mężczyźnie” – relacjonuje Dziennik Zachodni.

Pies Antoś trafił już w bezpieczne miejsce i jest pod opieką dobrych ludzi. Wolontariusze z fundacji „Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią” z Rybnika chcą, aby 38-latka spotkał jak najsurowszy wyrok.

– „Pies nie wykazuje żadnych niepokojących zachowań, jest przyjazny i prawidłowo zsocjalizowany. To niewyobrażalne, że pomimo tego, co przeszedł, dalej tak bardzo kocha człowieka. Zdolność zwierząt do wybaczania i zapominania wyrządzonych im krzywd jest godna podziwu” – mówiła niedługo po wykryciu sprawy Joanna Gąska z Fundacji w rozmowie z portalem rybnik.com.pl.

Proces ma rozpocząć się wkrótce. Mężczyzna usłyszał zarzuty udostępniania psa celem wykonywania czynności seksualnych oraz znęcania się nad psem przez obcowanie z nim płciowo. 38-latek przyznał się do zarzucanych czynów. Grożą mu 3 lata pozbawienia wolności.

Super Express podaje, że prokurator domaga się, aby sąd oficjalnie odebrał mężczyźnie zwierzę, zakazał posiadania zwierząt na 15 lat i nakazał wpłacić nawiązki na rzecz stowarzyszenia ochrony zwierząt.

Dziennikarka uprawiała seks w trakcie wywiadu. Słuchacze byli w szoku. Nagranie trafiło do sieci [18+]

Źródło: se.pl. wp.pl, rybnik.com.pl

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
19,80 zł
33,80 zł
90 dni
do końca oferty!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz