Home Kategorie Niesamowite Przerażająca wizja jasnowidza. „Ludzie będą chować się w bunkrach”.

Przerażająca wizja jasnowidza. „Ludzie będą chować się w bunkrach”.

Przerażająca wizja jasnowidza. „Ludzie będą chować się w bunkrach”.

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się przerażającą przepowiednią na rok 2039. Zapowiada on ogromną katastrofę, która ma odmienić losy całej ludzkości.

Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Obok Krzysztofa Jackowskiego regularnie dzieli się w internecie swoimi przepowiedniami. Niektóre z nich są przerażające, jak ta dotycząca czwartej fali koronawirusa i depopulacji kraju. Zdaje się, że najnowsza wizja jasnowidza jest jeszcze gorsza. Glanc zapowiedział, że z powodu katastrofy ludzie przez 10 lat chować się będą w bunkrach. Mimo iż przepowiednia nie dotyczy najbliższych miesięcy, nie napawa optymizmem. Co dokładnie zobaczył Wojciech Glanc?

Jak w niedawnym materiale zapowiedział Glanc, będzie to „wizja-ostrzeżenie” dotycząca 2039 roku. Przekazać miał ją tajemniczy „podróżnik w czasie”. Co ma wydarzyć się za 18 lat? Jak twierdzi Glanc, 2039 będzie rokiem, który odmieni cały świat i wybuchnie w nim „dziwna zaraza”. Nie będzie to jednak coś, co znamy z obecnych czasów. Sama katastrofa nie będzie najbardziej przerażająca, a fakt, że jej konsekwencje cywilizacja ludzka odczuwać będzie przez 10 lat.

– „Odmieni całkowicie świat. W tym roku ma nastąpić katastrofa, która wymusi na ludziach chowanie się w bunkrach, piwnicach, albo przygotowanych naprędce bunkrach w piwnicach. To będzie trwało dziesięć lat. Dziesięć lat takiego ukrywania się. 2039 rok ma być absolutnie przełomowy dla całej cywilizacji. To będzie rok dziwnej zarazy. Mam tu dylemat, bo postrzegamy zarazę tak, jak dzisiaj jest – wirus: kichamy, prychamy. To będzie coś zupełnie innego. To będzie rodzaj wirusa, który będzie połączeniem natury z nanotechnologią. Będzie to twór człowieka. Ten wirus ujawni się przede wszystkim w środku Europy. Domyślamy się, gdzie” – mówi tajemniczo Glanc.

– „Będzie to zwieńczenie wysiłków pewnej organizacji, którą można zaklasyfikować jako religię czy rodzaj filozofii. Ta grupa istnieje i skupia wokół siebie najbogatszych, najbardziej wpływowych ludzi z Polski, Iranu, Iraku, Włoch, Luksemburga. Można określić ją mianem klasztoru, a jej siedziba jest w Watykanie. Wirus ten będzie stworzony wedle instrukcji, której część już posiada Watykan w swoich skarbcach. Zostanie pokazany hologram urządzenia, które potrzebuje drugiej części, aby ta informacja została z niego wyciągnięta w pełni. Ta informacja zostanie znaleziona w niedługim czasie gdzieś pod wielką, pradawną budowlą. Chciałem dopytać, co to za budowla, ale podróżnik w czasie nie chciał tego powiedzieć. Gdybym wiedział, to nie przeżyłbym kilku kolejnych dni” – mówi Glanc.

Dalej jasnowidz mówi o tym, że grupa ludzi już poszukuje tego drugiego elementu, jednak jeszcze nie wie, gdzie dokładnie się znajduje.

– „Wiedzą, czego szukają, wiedzą mniej więcej gdzie, i już tego szukają. To jest druga część pojemnika z jakiegoś stopu, która w momencie połączenia, jak „puszka Pandory” ujawni zawarte w niej informacje. To będzie okryte jeszcze przed 2039 rokiem, ale jeszcze nie wiem, kiedy” – dodaje.

Jak przekazał mu „podróżnik w czasie”, wirus będzie działać inaczej, niż normalne, znane nam wirusy.

– „Ten wirus ma przede wszystkim wpływać na emocje i odporni na niego będą tylko ludzie o wysokim ilorazie racjonalizmu – to jest chyba jakiś nieznany jeszcze koncept – którego wyliczanie będzie znane pod koniec „szaleństwa”, które będzie się działo po 2039 roku. Ten iloraz pozwoli przeżyć to, co będzie się działo. Ten wirus będzie wyolbrzymiał emocje strachu, fobii. Ludzie będą się bali zagrożeń, których nie ma, a które będą dla nich skrajnie realne. Będą tak silne, że wręcz namacalne. Ludzie będą odczuwać objawy chorobowe i będą umierać, ale będzie to rodzaj histerii.”

Według Glanca wirus będzie wstępem do oficjalnego kontaktu z cywilizacją, która już jest na Ziemi i żyje między nami. Jasnowidz ujawnił, jak wyglądają jej przedstawiciele.

– „Żeby jednak ujawnić to współistnienie, trzeba wyeliminować słabą emocjonalnie cześć społeczeństwa. Najbardziej dotknięta tym obszarem będzie środkowa część Rosji. To będzie początek znikania z mapy świata Polski (…) Niestety, wyeliminowane zostanie 70 procent populacji. W tym okresie ma się tworzyć coś, co zastąpi rząd. To będą ludzie o wybitnych umysłach, którzy będą powoli zaznajamiani z technologiami, które znane są tej cywilizacji. Ci ludzie są potomkami najstarszych cywilizacji świata, które uważamy za wymarłe. Na ulicy wyglądają jak zwykli przechodnie.”

– „Tak realne odczucia zdarzają się bardzo rzadko” – podsumowuje przepowiednię Glanc.

Jasnowidz Glanc miał przerażającą wizję najbliższych miesięcy. „To nadchodzi, to jest bezdyskusyjne”.

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz