Home Kategorie Ludzie Syn Krzysztofa Krawczyka nie dostał zaproszenia na koncert upamiętniający ojca. „Bardzo mi smutno…”

Syn Krzysztofa Krawczyka nie dostał zaproszenia na koncert upamiętniający ojca. „Bardzo mi smutno…”

Syn Krzysztofa Krawczyka nie dostał zaproszenia na koncert upamiętniający ojca. „Bardzo mi smutno…”

W zeszłą niedzielę na scenie amfiteatru w Opolu miał miejsce koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Niestety, nie znalazł się na nim jego syn, Krzysztof Igor. Mężczyzna miał nie dostać zaproszenia na wydarzenie.

30 maja w Opolu odbył się zorganizowany przez TVP koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Na scenie pojawiło się wielu artystów, m.in. Natalia Kukulska, Sławomir i Kajra, Sylwia Grzeszczak, Pectus, Maryla Rodowicz czy Edyta Górniak. Zabrakło jednak syna zmarłego piosenkarza, Krzysztofa Igora. Co na temat nieobecności syna Krawczyka powiedział Andrzej Kosmala?

Podczas niedzielnego koncertu w Opolu wśród publiczności mogliśmy zobaczyć bliskich zmarłego artysty: żonę – Ewę Krawczyk i menadżera – Andrzeja Kosmalę. Zabrakło jednak syna Krawczyka, który od śmierci ojca jest w konflikcie z macochą.

Nawet w trakcie koncertu ze sceny do Juniora zwrócił się prowadzący Tomasz Kammel.

– „Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego” – mówił prezenter.

Okazuje się, że nieobecność syna artysty związana była z tym, że nie dostał on zaproszenia. Nie ukrywa, że jest mu z tego powodu bardzo przykro. Zależało mu na tym, aby wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu upamiętniającym jego ojca. Widzowie przed telewizorami również szybko zauważyli, że zabrakło go na koncercie.

– „To paranoja! Ja nie byłem zaproszony na ten koncert – jedyne dziecko mojego taty! Oczekiwałem zaproszenia. Wydaje mi się, że to normalne, że zaprasza się na taki koncert syna. Jestem załamany. Bardzo mi smutno z tego powodu” – powiedział Krzysztof Igor Krawczyk w rozmowie z Wirtualną Polską i dodał, jak zareagował na pozdrowienia ze strony Tomasza Kammela. – „To była najmilsza część, jeśli w ogóle można powiedzieć, żeby cokolwiek było tam miłe. To jedyne, co mnie ucieszyło” – wyznał.

Kosmala tłumaczy, że nie zajmował się bezpośrednio wysyłaniem zaproszeń na koncert, ale zapewniono go, że takowe zostały wysłane do syna artysty i jest dla niego miejsce wśród publiczności.

– „Na niedzielny koncert zaproszony przez TVP był i Krawczyk Junior i Trubadurzy. Ani ja, ani Ewa Krawczyk, nie wysyłaliśmy tych zaproszeń, ale takie zapewnienie dostałem od producentów koncertu z TVP” – wytłumaczył także, dlaczego syn artysty nie mógł wystąpić na scenie. – „A Junior nie mógł wystąpić, bo nie jest zawodowym śpiewakiem” – powiedział Kosmala.

Jak na słowa wypowiedziane przez Tomasza Kammela w stronę syna Krawczyka zareagował Kosmala?

– „Te słowa to na pewno gołąbek pokoju. Każda próba załagodzenia tej sytuacji jest wskazana. Każdy rozsądny prowadzący, czyli w tym przypadku Kammel, nie mógł przejść bez słowa obok sytuacji między Juniorem a Ewą Krawczyk. Jednak takie spory powinno się rozstrzygać w ciszy, poprzez prawników, a nie w mediach” – dodał na koniec menadżer artysty.

Przerażająca wizja jasnowidza. „Ludzie będą chować się w bunkrach”.

Źródło: WP, Fakt

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 300 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz