Home Kategorie Ludzie Gwiazda „Barw szczęścia” urodziła. Kamila Kamińska i Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka.

Gwiazda „Barw szczęścia” urodziła. Kamila Kamińska i Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka.

Gwiazda „Barw szczęścia” urodziła. Kamila Kamińska i Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka.

Kamila Kamińska poinformowała właśnie, że razem z jej partnerem, Michałem Meyerem zostali rodzicami. Aktorka urodziła 17 maja. Zdradziła przy okazji płeć i imię dziecka.

Kamila Kamińska i Michał Meyer grali małżeństwo w serialu „Zakochani po uszy”. Ostatecznie zapałali do siebie prawdziwą miłością. Pierwsze zdjęcia aktorskiej pary pojawiły się na profilu gwiazdy w listopadzie, ale dopiero w lutym oboje oficjalnie potwierdzili, że są w związku.

Kamila Kamińska od początku maja mówiła, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że praktycznie do samego końca skrywała to, że jest w ciąży, bo już 17 maja powitała wraz z partnerem swoje pierwsze dziecko. Ich córeczka otrzymała imiona Jaśmina Maria.

– „Dzień dobry. My już na świecie. Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza. Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja. W ten sam dzień, co babcia i wujek. Mamy co świętować w Dzień Dziecka” – przekazała szczęśliwa aktorka na swoim Instagramie.

Kamila Kamińska to popularna aktorka młodego pokolenia. Możemy ją kojarzyć z roli Reginy w serialu „Barwy szczęścia” czy Sylwii w „Zakochanych po uszy”. Oprócz tego występowała w “Listach do M3”, “Sztuce kochania”, “Diagnozie” i “Belfrze”.

Syn Krzysztofa Krawczyka nie dostał zaproszenia na koncert upamiętniający ojca. „Bardzo mi smutno…”

Wyszczuplanie i ujędrnianie
Wyszczuplanie i ujędrnianie
99,00 zł
300,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająco-ujędrniające zabiegi systemem Zaffiro lub Exilis na wybrane partie ciała od 99 zł w Derma Spa – 2 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz