Home Kategorie Ludzie Gwiazda „Barw szczęścia” urodziła. Kamila Kamińska i Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka.

Gwiazda „Barw szczęścia” urodziła. Kamila Kamińska i Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka.

Gwiazda „Barw szczęścia” urodziła. Kamila Kamińska i Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka.

Kamila Kamińska poinformowała właśnie, że razem z jej partnerem, Michałem Meyerem zostali rodzicami. Aktorka urodziła 17 maja. Zdradziła przy okazji płeć i imię dziecka.

Kamila Kamińska i Michał Meyer grali małżeństwo w serialu „Zakochani po uszy”. Ostatecznie zapałali do siebie prawdziwą miłością. Pierwsze zdjęcia aktorskiej pary pojawiły się na profilu gwiazdy w listopadzie, ale dopiero w lutym oboje oficjalnie potwierdzili, że są w związku.

Kamila Kamińska od początku maja mówiła, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że praktycznie do samego końca skrywała to, że jest w ciąży, bo już 17 maja powitała wraz z partnerem swoje pierwsze dziecko. Ich córeczka otrzymała imiona Jaśmina Maria.

– „Dzień dobry. My już na świecie. Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza. Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja. W ten sam dzień, co babcia i wujek. Mamy co świętować w Dzień Dziecka” – przekazała szczęśliwa aktorka na swoim Instagramie.

Kamila Kamińska to popularna aktorka młodego pokolenia. Możemy ją kojarzyć z roli Reginy w serialu „Barwy szczęścia” czy Sylwii w „Zakochanych po uszy”. Oprócz tego występowała w „Listach do M3”, „Sztuce kochania”, „Diagnozie” i „Belfrze”.

Syn Krzysztofa Krawczyka nie dostał zaproszenia na koncert upamiętniający ojca. „Bardzo mi smutno…”

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
14,39 zł
17,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania za 17,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz