Home Kategorie Ludzie Syn Krzysztofa Krawczyka ujawnił nagranie rozmowy z macochą w sprawie testamentu. „Na żadne miliony nie licz!”

Syn Krzysztofa Krawczyka ujawnił nagranie rozmowy z macochą w sprawie testamentu. „Na żadne miliony nie licz!”

Syn Krzysztofa Krawczyka ujawnił nagranie rozmowy z macochą w sprawie testamentu. „Na żadne miliony nie licz!”

Krzysztof Krawczyk Junior potajemnie nagrał rozmowę z Ewą Krawczyk o testamencie. Słyszymy w nim, jak wdowa po Krzysztofie Krawczyku stara się przekonać pasierba do rezygnacji z prawnika i polubownego załatwienia sprawy.

Cały czas głośno jest o sprawie syna Krzysztofa Krawczyka i jego sporu z wdową po artyście. Jak ujawniają pełnomocnicy Krzysztofa Juniora, chory na padaczkę 47-latek nie został uwzględniony w drugim testamencie, który sporządzono kilka miesięcy przed śmiercią jego ojca. Cały majątek, a także prawa do utworów miały trafić do żony artysty, Ewy. Prawnicy chcą uzyskać zachowek dla Juniora. Przy okazji ujawnili, że Krzysztof został zabezpieczony przez matkę, Halinę Żytkowiak, która przed śmiercią poporisła drugiego męża, aby zrzekł się dziedziczenia tantiem z ZAiKS-u na rzecz syna.

Zajmujący się sprawą Krzysztofa Igora podkreślają, że należy mu się część spadku. Za te pieniądze mógłby poprawić swój byt i zająć się realizacją muzycznej pasji. Pełnomocnicy podkreślają, że wiele zależy od relacji juniora z wdową po Krzysztofie, Ewą. Ta publicznie zapewniała, że podjęła dialog z Juniorem. Reporterzy „Uwagi” dostali jednak nagranie rozmowy, w której kobieta stawia warunki i szantażuje 47-latka.

– „To było ultimatum. Przyszła do niego do domu i to było straszne. Dysponuję zapisem tej rozmowy i tam są wszystkie techniki manipulacji. Jest płacz, straszenie sądami i tym, że nic nie dostanie z majątku i obietnica czegoś za milczenie. To może nie byłoby bardzo oburzające, te techniki negocjacyjne, ale to jest człowiek niepełnosprawny i to jest mało zabawne” – ujawnił w „Dzień Dobry TVN” Tomasz Patora, reporter „Uwagi”, który rozmawiał z synem Krawczyka.

W „Uwadze” dziennikarze ujawnili treść nagrania przekazanego przez syna Krzysztofa Krawczyka. Ten potajemnie nagrał rozmowę z macochą w sprawie podziału majątku i ujawnił, że kobieta próbowała przekonać go do zrezygnowania z usług adwokatów.

– „Krzysiu, ja nie wiem, jak ty chcesz to zrobić, ale proszę cię, weź, zobacz to wszystko. Dogadajmy się. Przecież wszystko mamy w dokumentach. Ja wiem, co ja mam zrobić. Bo tatuś… Nic więcej nie zrobię, to, co obiecałam ojcu. Obiecałam dużo. Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci bardzo pomóc, bardzo” – zapewniała Ewa Krawczyk.

– „Tylko nie mogę nic zrobić, dopóki Ty masz prawniczkę, która strasznie uwiązała Ci ręce. Wiesz, ona nie dba o Twoje interesy, tylko jak tutaj na nazwisku zarobić kasę. Tacy są, hieny, niestety, prawnicy. […] Powiedz, że ty nie życzysz sobie, żeby ona załatwiała twoje sprawy. Że ty chcesz się dogadać z Ewą i bez niej” – słychać w nagraniu.

Gdy wyczuła opór Juniora, stała się bardziej stanowcza i przeszła do konkretów.

– „Załatwisz sprawę z prawniczką. Ja ci powiem, jak wygląda sytuacja testamentowa, bo nie masz ciekawej sytuacji, od razu ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz. Ale ja ci dam wszystko, co będę mogła i co uważam, że ci pomoże w życiu i stabilizacji. Jeżeli załatwisz sprawę z prawniczką, żeby był w rodzinie spokój, żeby już ta prasa dała nam spokój, bo za dużo ciosów na mnie spada. Jak będę miała dokumenty, że ty sam ze mną, to ja ci wynajmę mieszkanie, powiesz mi, ile kosztuje, wyprowadzasz się i żyjesz jak człowiek – i na koniec wypaliła: Twoja decyzja, Krzysiu, czy chcesz się pi******ć z panią mecenas i dalej klepać biedę, czy chcesz mojej pomocy.”

Syn Krzysztofa Krawczyka nie ukrywa, że wolałby załatwić sprawę w sądzie, by mieć wszystko udokumentowane prawnie.

Marian Lichtman ostro o koncercie ku pamięci Krawczyka. „Jeśli Krzysiu z góry to oglądał, to był zniesmaczony”.

Źródło: Uwaga! TVN

Multikino: bilet na seans 2D
Multikino: bilet na seans 2D
14,50 zł
8 dni
do końca oferty!
Od 14,50 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP w całej Polsce

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz