Home Kategorie Poruszające Grupowo zgwałcili 14-latkę, a zdjęcia opublikowali w sieci. Dziewczynka popełniła samobójstwo.

Grupowo zgwałcili 14-latkę, a zdjęcia opublikowali w sieci. Dziewczynka popełniła samobójstwo.

Grupowo zgwałcili 14-latkę, a zdjęcia opublikowali w sieci. Dziewczynka popełniła samobójstwo.

Belgijscy policjanci zatrzymali pięciu nastolatków w związku z podejrzeniem zbiorowego gwałtu na 14-letniej dziewczynce z miejscowości Gavere w pobliżu Gandaw. Zdjęcia wstawili do Internetu.

Do napaści doszło 15 maja na miejskim cmentarzu w Gandawie. Belgijskie media ujawniły, że dziewczyna umówiła się tam na spotkanie z jednym z napastników. Przyszedł jednak z kolegami i tam wszyscy, dopuścili się gwałtu na biednej, niespodziewającej się ataku dziewczynce.

– „Te fotografie ostatecznie przelały czarę. Upadł cały jej świat” – tłumaczył mediom ojciec ofiary. Dziewczynka zabiła się zaledwie 4 dni później.

W sprawie zatrzymano pięciu nastolatków. Trzech podejrzanych to jej rówieśnicy. Dwaj pozostali mają 18 oraz 19 lat.

Z szoku po napaści nie mogą wyjść samorządowcy i politycy. Co gorsza, burmistrz miasta Gavere Denis Dierick znał ofiarę osobiście. Sam uznał sytuację, za prawdziwy horror.

Sarah Schiltz, sekretarz stanu ds. równości płci i równych szans, zapowiedziała, że zrobi wszystko, żeby takie zdjęcia nigdy więcej nie wyciekły do sieci.

– „Dystrybucja takich obrazów jest nie tylko nietolerowana, ale zupełnie nielegalne. To powinno być po prostu niemożliwie do zrobienia” – stwierdziła.

Mocniejsze luzowanie obostrzeń. Złe wieści dla niezaszczepionych.

Źródło: RMF24

Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających
Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających
67,00 zł
90,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających w FABRYKA ENDORFINY Studio relaksu i modelowania sylwetki

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz