Home Kategorie Poruszające Szok. Małżeństwo zwyrodnialców, okleiła psa taśmą. Powód? „Ten pies szczeka i nie daje mi spać”.

Szok. Małżeństwo zwyrodnialców, okleiła psa taśmą. Powód? „Ten pies szczeka i nie daje mi spać”.

Szok. Małżeństwo zwyrodnialców, okleiła psa taśmą. Powód? „Ten pies szczeka i nie daje mi spać”.

W jednej z wsi pod Wodzisławem Śląskim doszło do oburzających scen z udziałem pięknego labradora. Małżeństwo zakleiło pysk uroczego psiaka, taśmą klejącą. Powód jest okrutny.

Przedstawiciele „Pogotowia dla Zwierząt” podjęli w tej sprawie pilną interwencję, ponieważ biedne zwierzę nie mogło nawet napić się wody. A zachowanie jego właścicieli jest karygodne.

Historię pięknego labradora spod Wodzisławia Śląskiego opisali na Facebooku przedstawiciele „Pogotowia dla Zwierząt”. Piesek w jednej z tamtejszej wsi przebywał w kojcu na bardzo krótkiej smyczy, kufę miał zaklejoną taśmą klejącą i nie mógł nawet napić się wody. Tak traktowało biednego psiaka, małżeństwo wyjątkowych zwyrodnialców.

– „Zwierzę nie tylko nie mogło się swobodnie poruszać, ale i wydobyć z siebie głosu i oddychać. Cały pysk miało oklejony taśmą klejącą” – przekazało towarzystwo.

Interwencja działaczy była możliwa dzięki zgłoszeniu sprawy policji i lekarzowi weterynarii. Po dojeździe na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze zastali samca labradora w kojcu. Aktywiści byli zaskoczeni warunkami w jakich żył piękny psiak.

– „Przypięty był do ściany smyczą długości 85 cm. Była zbyt krótka, aby mógł się swobodnie poruszać czy położyć. Dodatkowo pysk psa zaklejony był taśmą” – mówią aktywiści.

Szokujące wyznanie babci zamordowanej Magdy. „Gdy syn pojechał ją zidentyfikować, nie mógł rozpoznać twarzy”

Źródło: SE

Multikino: nachos, popcorn, napój
Multikino: nachos, popcorn, napój
16,99 zł
25,90 zł
7 dni
do końca oferty!
Zestawy barowe: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz