Home Kategorie Ludzie Aktor największych hitów z TVP, nie żyje. To ogromna strata dla telewizji.
9.09K

Aktor największych hitów z TVP, nie żyje. To ogromna strata dla telewizji.

Aktor największych hitów z TVP, nie żyje. To ogromna strata dla telewizji.

Bliscy potwierdzili w mediach społecznościowych smutne doniesienia o śmierci Roberta Hogana. Widzowie TVP mogą go kojarzyć z produkcji, które cieszyły się dużą popularnością, jak “M.A.S.H.”.

Rodzina Roberta Hogana przekazała przykre wieści. Aktor odszedł w czwartek 27 maja. Ostatnie dni życia spędził w swoim domu. To naprawdę smutna informacja. Był on kochanym i uwielbianym aktorem.

Kariera Roberta Hogana rozpoczęła się w latach 60. Łącznie artysta zagrał w ponad 160 produkcjach. Zapewne znacie go z wielu kochanych seriali i filmów.

W latach 60. rozpoczął karierę, pojawiając się w takich filmach jak „Szpital miejski” (1963 r.), „Inny świat” (1964 r.) czy „Tylko jedno życie” (1968 r.).

Popularność aktora znacznie wzrosła po tym, jak zagrał postać reportera w „Świecie Dzikiego Zachodu” (1973 r.). Ma na swoim koncie wiele, znanych i uwielbianych ról.

Najbardziej jednak zasłynął z roli w serialach. Aktor pojawił się między innymi w „Batmanie”, Bonanzie” oraz „M.A.S.H” – dwa ostatnie były emitowane przez Telewizję Polską. Zapewne starsi czytelnicy, dobrze je pamiętają. Jest to olbrzymia strata, dla przemysłu filmowego.

Syn Krzysztofa Krawczyka ujawnił nagranie rozmowy z macochą w sprawie testamentu. „Na żadne miliony nie licz!”

Źródło: goniec

Wycena mieszkania
Wycena mieszkania
30,00 zł
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Wycena mieszkania z analizą średnich cen mieszkań i więcej od 30 zł z urban.one

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz