Home Kategorie Ludzie Aktorka Polsatu miała wypadek na planie serialu. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim.
12.09K

Aktorka Polsatu miała wypadek na planie serialu. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim.

Ewelina Ruckgaber, aktorka znana z serialu „Gliniarze”, miała wypadek na planie. Kobieta porusza się obecnie na wózku inwalidzkim. W jakim jest stanie?

Ewelina Ruckgaber to polska aktorka, prezenterka i wokalistka, która najbardziej znana jest z roli w serialu „Gliniarze”, gdzie gra młodszą aspirant sztabową Natalię Nowak. Aktorka na polskich ekranach gości jednak już od wielu lat. Debiutowała jeszcze 1999 roku rolą Agaty w serialu „Tata, a Marcin powiedział”.

„Gliniarze” to jedna z popularniejszych produkcji typu docu-crime, opowiadający o pracy policjantów stołecznego Wydziału Kryminalnego. Obecnie wyemitowano już 10 sezon serialu. Od początku gra w nim Ruckgaber, która dzięki serialowi odnalazła też wielką miłość. Związała się bowiem z Łukaszem Strzałką, który gra serialowego aspiranta Michała Rafalskiego.

W trakcie zdjęć do 11 sezonu produkcji, aktorka miała wypadek, który skutkował kontuzją nogi. Rucckgaber miała wziąć udział w pływackim mistrzostwach Polski aktorów, ale z powodu urazu zmuszona była zrezygnować. Na wydarzeniu pojawiła się, aby kibicować partnerowi. Musiała poruszać się na wózku inwalidzkim, co oczywiście zaniepokoiło fanów. Kontuzja na szczęście nie jest na tyle poważna, aby aktorka miała obawiać się o swoją przyszłość. Jak napisała na Instagramie, jest obecnie zdana na pomoc chłopaka i nie może nawet samodzielnie zrobić sobie herbaty. Nie wiadomo, co dokładnie przytrafiło się aktorce, ale jak sama twierdzi, powrót do zdrowia widzi optymistycznie.

– „Mam nadzieję, że to szybko minie” – podsumowuje.

Na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, wyszła Maryla Rodowicz. Niebywałe, co zrobiła. Fani są oburzeni.

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
28 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz