Home Kategorie Ludzie Kiedyś była najcięższą kobietą na świecie. Niesamowite, jak schudła. Pomogły jej operacje i… seks.

Kiedyś była najcięższą kobietą na świecie. Niesamowite, jak schudła. Pomogły jej operacje i… seks.

Pauline Potter, która ważyła niemal 300 kg i była określana najcięższą kobietą świata, schudła prawie 140 kg! Wygląda, jak zupełnie inna osoba.

Kilka lat temu w wywiadzie dla CNN Potter wyznała, że w chudnięciu pomaga jej seks. Nie osiągnęłaby jednak takich efektów bez operacji i bardzo długiej pracy nad sobą.

W najgorszym momencie kobieta ważyła aż 291 kg. W 2011 trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako najcięższa kobieta świata. Teraz jest zupełnie inną osobą. Jej droga do osiągnięcia celu była jednak wieloletnią walką z brakiem motywacji, a efekt to wynik ciężkiej, katorżniczej pracy nad sobą.

Ogromna nadwaga i związane z nią problemy zdrowotne sprawiły, że Pauline była na skraju śmierci. To okazało się punktem zwrotnym w jej życiu. Kobieta poddała się operacji żołądka. Dla chorobliwie otyłych osób często jest to jedyna opcja na początek zmian. W 2019 roku przeszła operację usunięcia nadmiaru skóry.

Operacje to jednak nie wszystko. Dieta to podstawa zmian. Oprócz tego niezbędne są ćwiczenia fizyczne, a tego Pauline unikała jak ognia. Miała problem, aby się zmotywować. Najchętniej w ogóle nie podejmowałaby żadnej aktywności. Stąd też rozpoczęła swoją drogę od przyjemniejszej metody zrzucania kilogramów. Kobieta wyznała kilka lat temu w wywiadzie, że w zrzucaniu wagi pomógł jej seks.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dr. Now MD (@younannowzaradan)

Teraz Pauline jest szczęśliwa. Kiedyś, jako bohaterka reality show, zmagała się nie tylko z otyłością, ale też z odrzuceniem społecznym i ocenianiem. Jak mówi, z choroby wyciągnęła ją miłość syna, ale pozostaje dłużna doktorowi Younanowi Nowozaradanowi, który jest jednym z najlepszych specjalistów od walki z otyłością.

Pauline przeszła drastyczną zmianę. Jej dieta została radykalnie ograniczona do zaledwie 800 kalorii na dzień, mimo iż wcześniej potrafiła pochłonąć nawet 10 tys. kalorii.

Dzisiaj kobieta wygląda naprawdę zdumiewająco i jest motywacją dla osób na całym świecie. Jest też zdrowsza i oddaliła ryzyko zgonu w młodym wieku.

Tragiczny początek długiego weekendu. Z wody wyłowiono trzy ciała.

Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
220,00 zł
550,00 zł
88 dni
do końca oferty!
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny w firmie BeautyLab Studio Urody

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz