Home Kategorie Ludzie Michał Piróg ogłosił zaręczyny. Pokazał też pierścionek. „Powiedziała tak”
8.00K

Michał Piróg ogłosił zaręczyny. Pokazał też pierścionek. „Powiedziała tak”

Michał Piróg ogłosił zaręczyny. Pokazał też pierścionek. „Powiedziała tak”

Michał Piróg podzielił się w sieci zdjęciem, które wywołało ogromne poruszenie wśród fanów. Celebryta pokazał na nim kobiecą dłoń z pierścionkiem zaręczynowym.

Michał Piróg jest jednym z najpopularniejszych w Polsce choreografów, który ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów. Współpracę ze stacją TVN rozpoczął od programu „Droga do gwiazd”, ale największą rozpoznawalność przyniosła mu rola jurora w show „You Can Dance”. Przez wiele osób uznawany jest za jedną z najbarwniejszych postaci telewizyjnych, zawsze tryskającą humorem, ale też wrażliwą.

Michał Piróg jest homoseksualistą. Gwiazdor publicznie ogłosił to w 2007 roku, a swojej mamie wyjawił, gdy miał zaledwie 15 lat. Tancerz zaangażowany jest w walkę na rzecz środowiska LGBT. Tym razem jego fani zdziwili się, gdyż Michał zasugerował, że zaręczył się z kobietą.

Na jego profilu na Instagramie pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym widać damską dłoń ściskaną przez dłoń gwiazdora. Na palcu kobiety lśni pierścionek zaręczynowy. Opis fotografii może skonsternować niejednego fana Piróga.

– „Powiedziała tak” – napisał.

Niemal od razu pojawiło się wiele komentarzy ludzi, którzy zinterpretowali zdjęcie jako informację o zaręczynach choreografa.

– „I nadeszła ta chwila, kiedy w święta już nie padnie pytanie: Michał, kiedy Ty się ustatkujesz.”

– „Co? To on nie jest gejem?” – czytamy.

Wiele osób jednak uważa, że Michał po prostu chciał podzielić się szczęściem przyjaciółki, a przy okazji wykazać poczuciem humoru. Pojawiły się nawet opinie, że…to jego własne ręka. Jedno jest pewne, Piróg wywołał niemałe zamieszanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

13 lat temu zmarła Agata Mróz. Poświęciła życie dla swojej córki. Jak teraz wygląda Liliana?

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
58 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz