Home Kategorie Ludzie Edyta Górniak zaliczyła wpadkę na koncercie ku czci Krzysztofa Krawczyka? „Byliśmy wkurzeni”
4.36K

Edyta Górniak zaliczyła wpadkę na koncercie ku czci Krzysztofa Krawczyka? „Byliśmy wkurzeni”

Edyta Górniak zaliczyła wpadkę na koncercie ku czci Krzysztofa Krawczyka? „Byliśmy wkurzeni”

Edyta Górniak chyba nie przygotowała się do koncertu upamiętniającego Krzysztofa Krawczyka. Jeden z reżyserów wydarzenia opowiedział o kulisach występu.

Edyta Górniak była jedną z artystek, które pojawiły się na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Wokalistka wykonała utwór „Trudno tak”, który muzyk nagrał z Edytą Bartosiewicz. Na Górniak spadła ogromna krytyka.

Artystka odniosła się do przykrych komentarzy, które pojawiły się po jej występie. Na Instagramie ze łzami w oczach podkreślała, że przez charakter wydarzenia nie mogła skupić myśli. Przyznała, że kontrast pomiędzy radością widowni oraz smutkiem rodziny zmarłego piosenkarza był ciężki do zniesienia.

O szczegółach występu Edyty Górniak opowiedział też jeden z reżyserów wydarzenia w rozmowie z serwisem Plotek. Informator portalu przyznał, że wokalistka nie przygotowała się do koncertu. Opowiedział, jak artystka zapomniała tekstu i zaczęła śpiewać po angielsku.

– „Edyta dostała od natury zarówno urodę jak i głos, ale głos trzeba ćwiczyć. Oczywiście trzeba też być przygotowaną, znać perfekcyjnie tekst, a Edyta się nie przygotowała. Zapomniała tekstu, stąd spontanicznie zrobiła te wstawki po angielsku. Byliśmy wkurzeni” – opowiada Plotkowi o kulisach koncertu reżyser wydarzenia.

Górniak dodała też do piosenki kilka słów, których w piosence nie ma.

Michał Piróg ogłosił zaręczyny. Pokazał też pierścionek. „Powiedziała tak”

Źródło: Plotek, Instagram

Jazda sportowym autem
Jazda sportowym autem
199,00 zł
249,00 zł
360 dni
do końca oferty!
Jazda sportowym autem po torze wyścigowym od 199 zł z Super-Cars.pl - wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz