Home Kategorie Ludzie Zenek Martyniuk martwi się o życie swojej matki. Podjął trudną decyzję.
5.51K

Zenek Martyniuk martwi się o życie swojej matki. Podjął trudną decyzję.

Zenek Martyniuk martwi się o życie swojej matki. Podjął trudną decyzję.

Gwiazdor disco polo Zenek Martyniuk ostatnio ma ciężki okres. Niedawno zmarła jego teściowa, a teraz musi martwić się o ukochaną mamę.

Pani Teresa podupadła na zdrowiu, stąd też decyzja gwiazdora o tym, aby zawieźć ją do sanatorium, gdzie seniorka będzie mogła poddać się specjalistycznym zabiegom leczniczym.

Zenek Martyniuk troszczy się o swoją rodzinę. Ponad rok temu przeżył prawdziwy dramat, gdy jego mama przeszła zawał. Pani Teresa wie, że na kochanego syna i córkę może liczyć w każdym momencie. Król disco polo oraz jego siostra pilnują, aby seniorka regularnie brała leki i dużo odpoczywała.

Zenek Martyniuk w ostatnim wywiadzie przyznał, że mama nie jest osobą, która lubi siedzieć bezczynnie. Stąd też ciężko ją czasami upilnować, aby przestrzegała zaleceń lekarza. Gwiazdor wyznał też, że wysyła mamę do sanatorium, aby trochę się podleczyła.

– „Różnie z tym bywa. Mama czasem nie może usiedzieć w miejscu. Teraz akurat czuje się lepiej. Bardzo pomogła jej czterotygodniowa rehabilitacja w Supraślu. Jednak wciąż i tak się martwię. Ale cieszę się, że życie wraca do normalności i będę mógł ją zawieźć do sanatorium dla „sercowców”. Zabiegi na pewno jej posłużą” – mówi Zenek Martyniuk w rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

Pani Teresa, która przez ponad 40 lat pracowała w skupie mleka, do tej pory nie miała czasu na odpoczynek. Kobieta docenia, że jej syn poświęca jej dużo czasu, a jednocześnie spełnia swoje marzenia.

– „Jest bardzo dobrym synem i wspaniałym człowiekiem. Nigdy o mnie nie zapomina i zawsze mogę na niego liczyć. Cieszę się, że spełnia swoje marzenia na scenie, bo muzyka zawsze grała w jego duszy” – mówiła niegdyś w wywiadzie mama Zenka.

Michał Piróg ogłosił zaręczyny. Pokazał też pierścionek. „Powiedziała tak”

Źródło: o2.pl

Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
29 dni
do końca oferty!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności za 29,99 zł i więcej opcji w Auto Servis

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz