Home Kategorie Ludzie Ogromna wpadka Kaczyńskiego w Rzeszowie. „Nie wiem, dlaczego tak powiedziałem”.

Ogromna wpadka Kaczyńskiego w Rzeszowie. „Nie wiem, dlaczego tak powiedziałem”.

Ogromna wpadka Kaczyńskiego w Rzeszowie. „Nie wiem, dlaczego tak powiedziałem”.

Jarosław Kaczyński udzielił wsparcia w wyścigu o prezydenturę w Rzeszowie kandydatce jego partii. Podczas wystąpienia zaliczył jednak wpadkę.

Jarosław Kaczyński pojawił się w Rzeszowie, aby udzielić swojego wsparcia kandydatce PiS w przedterminowych wyborach na prezydenta miasta. Odbędą się one 13 czerwca, a zmierzy się w nich czworo kandydatów: Ewa Leniart, Konrad Fijołek, Marcin Warchoł i Grzegorz Braun.

Kaczyński osobiście zadeklarował, co PiS zrobi, jeśli Ewa Leniart wygra wybory. W przemówieniu zaliczył jednak wpadkę.

– „Jeśli powstanie Via Carpatia, z pewnością ułatwi to rozwój gospodarczy Szczecina… Przepraszam bardzo, nie wiem, dlaczego tak powiedziałem. Oczywiście Rzeszowa” – poprawił się od razu Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS mówił o obietnicy zrealizowania tzw. Drogi Południowej, która w Rzeszowie ma wyeliminować korki w Śródmieściu.

– „Stoimy w takim miejscu, które jest ważne z punktu widzenia Rzeszowa, bo za chwilę będziemy mieli, i tutaj udział pani wojewody jest naprawdę wielki, inwestycję, na którą Rzeszów czeka już od bardzo dawna […]. Będziemy mieli do czynienia z sytuacją, w której jeden z wielkich problemów Rzeszowa tzn. wielkie korki w śródmieściu przynajmniej się zmniejszą, a może w ogóle znikną, bo będzie ta tzw. Droga Południowa” – mówił Kaczyński.

Tłumaczył też, że „ta inwestycja jest z jednej strony bardzo ważna, ale z drugiej strony w jakiejś mierze pokazująca, jakie szanse wiążą się z ewentualnym wyborem pani wojewody na stanowisko na prezydenta”.

Tragedia na Mazurach. W rzece dryfowały zwłoki 70-latka.

Wyszczuplanie i modelowanie ciała
Wyszczuplanie i modelowanie ciała
249,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki: od 249 zł za 12 zabiegów i więcej opcji w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz