Home Wideo Tatry przechodzą oblężenie, a turystom puszczają nerwy. Na parkingu kierowcy pobili się o wolne miejsce [WIDEO]

Tatry przechodzą oblężenie, a turystom puszczają nerwy. Na parkingu kierowcy pobili się o wolne miejsce [WIDEO]

W Tatrach turystyczne szaleństwo. Zakopane i okolice są oblężone. Parkingi pełne są aut, a o miejsca bardzo ciężko. Dwaj kierowcy w Palenicy Białczańskiej pobili się o miejsce parkingowe.

W długi weekend w Tatry zjechało pół Polski. Takiego oblężenia nie było od dawna. Turystów w ostatnim czasie nie było w górach wielu przez pandemię koronawirusa.

Oczywiście, byli tacy, którzy pomimo pandemii wyruszyli na szlaki i dzwonili do hoteli po noclegi. Turystów mimo wszystko było o wiele mniej, niż zwykle. Przyroda zaczęła powoli odżywać, ale cisza ta w końcu musiała zostać zmącona.

Na jednym z parkingów w Palenicy Białczańskiej doszło do dantejskich scen. Dwóch kierowców pobiło się o miejsce parkingowe. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Jak mówi asp. sztab. Roman Wieczorek, oficer prasowy KPP w Zakopanem, bójkę odnotowano w kartotekach. Uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

– „Bardziej tutaj ucierpiała czyjaś urażona duma” – mówi Wieczorek. – „Panowie zostali upomniani i pouczeni o możliwości dociekania roszczeń.”

Warto przypomnieć, że parkowanie w Tatrach zostało ograniczone.

– „Dojazd do parkingów przed szlakiem prowadzącym do Morskiego Oka został zamknięty dla samochodów, które nie posiadają wcześniej wykupionych miejsc parkingowych” – mówił nam w piątek rzecznik zakopiańskiej policji.

Tragedia na Mazurach. W rzece dryfowały zwłoki 70-latka.

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz