Home Kategorie Ludzie Agata Kulesza szczerze o medycynie estetycznej. „Nawet jak się nastukasz, widać, że jesteś stara”

Agata Kulesza szczerze o medycynie estetycznej. „Nawet jak się nastukasz, widać, że jesteś stara”

Agata Kulesza szczerze o medycynie estetycznej. „Nawet jak się nastukasz, widać, że jesteś stara”

Agata Kulesza jest jedną z najbardziej cenionych i znanych polskich aktorek. Niedługo skończy 50 lat, ale nadal tryska energią, a jej twarz jest pełna blasku.

Kulesza zawdzięcza to jednak głównie dobrym genom, bo od medycyny estetycznej trzyma się z dala. W niedawnym wywiadzie powiedziała, co sądzi o takich zabiegach. Przy okazji wbiła szpilkę koleżankom z branży.

Agata Kulesza jest jedną z tych gwiazd, które nie mają zamiaru próbować walczyć z upływającym czasem i tuszować zmarszczek zabiegami. Aktorka niedawno zdradziła, co sądzi o takich metodach, a jej komentarz mógł zaboleć wiele koleżanek z branży. Kulesza nie owijała w bawełnę.

Aktorka niejednokrotnie podkreślała, że w pracy aktora twarz jest bardzo ważna, bo często decyduje o tym, do jakiej roli się pasuje. Ona często grywa „silne ofiary” i taką ponoć ma twarz. Nie chce, aby jakiekolwiek zabiegi mogły zaważyć o jej karierze. Mimo to nie przeszkadza jej fakt, że inni poprawiają sobie to i owo. Sama jednak nie ma zamiaru tego robić.

– “Ja tego nie neguję, niech kobiety robią, co chcą. Ale w moim przypadku, jako aktorki, ja nie mogę tego zrobić, bo w tym momencie tracę swoją twarz, dzięki której gram” – powiedziała Kulesza.

– “Widownia się ze mną identyfikuje, bo wyglądam jak człowiek z ulicy. Gdybym była kobietą z telewizji, np. prezenterką, to być może bym to robiła. Ale i tak widać ten wiek. Oczywiście mówi się “świetnie wygląda”, ale rok widać, więc dla mnie to jest z góry skazane na niepowodzenie” – dodała.

Według Kuleszy nie ma sensu zadręczać się starzeniem, bo są rzeczy, z którymi nie wygramy. Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej nie odejmuje lat, a po prostu pozwala wyglądać na osobę bardziej zadbaną, jednak nadal w tym samym wieku.

– “Pewnie, że chciałabym wyglądać świetnie. Że nie chciałabym wejść w taki etap przezroczystości jako kobieta. Ale z drugiej strony zadręczać się tym? Ja naprawdę mam parę problemów i też się przekonałam w życiu, że z pewnymi rzeczami nie wygrasz (…). Nawet jak się “nastukasz” tymi wypełniaczami, to po prostu widać, że jesteś stara, tylko zadbana, nic więcej” – pointuje aktorka.

Dagmara Kaźmierska obcięła i przefarbowała włosy? „Ślicznie pani wygląda w ciemnych”.

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz