Home Kategorie Ludzie Syn Krzysztofa Krawczyka został okradziony! Junior zaapelował do złodzieja.

Syn Krzysztofa Krawczyka został okradziony! Junior zaapelował do złodzieja.

Syn Krzysztofa Krawczyka został okradziony! Junior zaapelował do złodzieja.

Krzysztof Igor Krawczyk został okradziony. We wpisie na Facebooku poinformował, że ukradziono mu sprzęt, który jest ważnym elementem jego rehabilitacji. Do sytuacji doszło 4 czerwca pod łódzką galerią handlową.

Krzysztof Igor Krawczyk podzielił się w sieci przykrym wydarzeniem, które miało miejsce 4 czerwca. Syn Krzysztofa Krawczyka robił zakupy w galerii handlowej. Nie przypuszczał, że spotka go coś takiego.

Okazało się, że gdy Krzysztof Igor był w Galerii Łódzkiej, ktoś ukradł rower, który zostawił na parkingu. Złodzieje zdołali ukraść pojazd pomimo tego, że na parkingu była ochrona. Syn Krzysztofa Krawczyka zaapelował do złodzieja we wpisie na Facebooku. Podkreślił, że jazda na rowerze to ważny element jego rehabilitacji.

– „Ukradli mi dzisiaj rower sprzed Galerii Łódzkiej na parkingu strzeżonym. Był przypięty łańcuchem na parkingu strzeżonym. To jedyny środek transportu, który stosowałem jako rehabilitację, zgodnie z zaleceniem swego lekarza neurologa. Oddaj rower złodzieju!!!” – napisał Krzysztof Igor.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy zbulwersowanych internautów. Ludzie poradzili Krzysztofowi, aby zgłosił się na policje. Są pewni, że monitoring znajdujący się przy wejściu do galerii pomoże złapać złodzieja.

– „Panie Krzysiu zgłoś na policję, na pewno jest monitoring. I to ma być strzeżony parking. Ręce opadają. Powodzenia.”

– „Musi być monitoring. Zgłoś na policję!!”

– „Koniecznie zgłoś na Policję! Tam musi być monitoring! Znajdą złodzieja.” – czytamy w komentarzach.

Nie brakuje też komentarzy mówiących, że ktoś celowo chce uprzykrzyć życie Krzysztofowi Igorowi.

– „Krzysztofie teraz już jesteś wszędzie rozpoznawalny, musisz tym bardziej uważać na swoje bezpieczeństwo mieć oczy dookoła głowy i najlepiej być zawsze w czyimś towarzystwie”

– „Nasz Kochany Junior, jego opiekunowie, przyjaciele muszą mieć ochronę lepszą niż Jarosław Kaczyński wraz z całym rządem Polski! BESTIE W LUDZKIEJ SKÓRZE ZDOLNI SĄ DO WSZYSTKIEGO!”

– „To nie pech!!! Z premedytacją bestie kosmate i kosmato podobne będą Juniora niszczyć. Dla nich celem jest, żeby zniknął z tego świata. Mam to samo od 10 lat!” – piszą internauci.

27-latka udawała, że choruje na raka. Wyłudziła od ludzi ogromne pieniądze.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
25,60 zł
45,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz