Home Kategorie Ludzie Księżna Meghan urodziła! Poznaliśmy imię drugiego dziecka jej i Harry’ego.
3.23K

Księżna Meghan urodziła! Poznaliśmy imię drugiego dziecka jej i Harry’ego.

Księżna Meghan urodziła! Poznaliśmy imię drugiego dziecka jej i Harry’ego.

Księżna Meghan oraz książę Harry ogłosili narodziny drugiego dziecka. Na świecie pojawiła się córka, której rodzice nadali imiona Lilbeth Diana.

Meghan Markle urodziła drugie dziecko – córeczkę Lilibet “Lili” Dianę Mountbatten-Windsor – poinformowała BBC. Dziewczynka przyszła na świat w Kalifornii.

Imiona dla najmłodszego dziecka Meghan i Harry’ego nie są przypadkowe. Lilibet to hołd dla babci księcia, królowej Elżbiety II. Drugie imię to z kolei hołd dla księżnej Diany, tragicznie zmarłej w 1997 roku marce Harry’ego.

– „To wielka radość, że książę Harry i Meghan, książę i księżna Sussex mogą powitać na świecie swoją córkę, Lilibet +Lili+ Dianę Mountbatten-Windsor. Lili urodziła się w piątek, 4 czerwca, o godzinie 11:40 pod dobrą opieką lekarzy i personelu Santa Barbara Cottage Hospital w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła po urodzeniu 3,5 kg. Zarówno matka jak i dziecko są zdrowe, dobrze się czują i wróciły do domu. Lili została nazwana po swojej prababce, Jej Królewskiej Mości Królowej, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane, aby uhonorować jej ukochaną zmarłą babcię, księżną Walii” – napisano w wydanym przez parę oświadczeniu.

– „Jest to drugie dziecko pary, która ma również 2-letniego syna o imieniu Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Książę i księżna dziękują za ciepłe życzenia i modlitwy, gdy cieszą się tym szczególnym czasem jako rodzina.”

Lilibet przyszła na świat 3 miesiące po tym, jak jej rodzice udzielili głośnego wywiadu Oprah Winfrey o tym, jak byli traktowani przez media w Wielkiej Brytanii oraz innych członków rodziny królewskiej.

Wśród zarzutów było to, że członek rodziny podnosił obawy dotyczące koloru skóry Archiego, jeszcze nim ten przyszedł na świat. Pod koniec zeszłego roku Meghan ujawniła też, że poroniła w lipcu 2020.

27-latka udawała, że choruje na raka. Wyłudziła od ludzi ogromne pieniądze.

Źródło: BBC, PAP

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz