Home Kategorie News Występ reprezentacji na Euro 2020 jest zagrożony. Gwiazda reprezentacji ma COVID-19.

Występ reprezentacji na Euro 2020 jest zagrożony. Gwiazda reprezentacji ma COVID-19.

Występ reprezentacji na Euro 2020 jest zagrożony. Gwiazda reprezentacji ma COVID-19.

Reprezentacja Hiszpanii ma spory problem przed EURO 2020. Tamtejszy związek oficjalnie poinformował, że kapitan Sergio Busquets ma koronawirusa.

„La Roja” to jeden z grupowych rywali reprezentacji Polski podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Z drużyną prowadzoną przez Luisa Enrique zagramy 19 czerwca w Sewilli. Jednak wygląda na to, że występ Hiszpanii, może być zagrożony.

We wtorek Hiszpanie mieli rozegrać towarzyskie spotkanie z Litwą. Już wiadomo, że w tym meczu wystąpi jedynie reprezentacja do lat 21. Cały schemat przygotowań drużyny do Euro w tym momencie, mówiąc kolokwialnie, wszystko trafiło.

Wygląda na to, że pomocnik nie będzie mógł zagrać na EURO 2020. Zgodnie z zasadami UEFA w takim wypadku można dokonać zmiany w kadrze drużyny tuż przed pierwszym meczem. Niby więc nie ma problemu. Rzecz w tym, że Busquets to ważne ogniwo drużyny.

Jak poinformowała hiszpańska federacja, wszyscy którzy mieli bliski kontakt z pomocnikiem, zostaną poddani izolacji. Występ reprezentacji Hiszpanii, stoi więc pod olbrzymim znakiem zapytania.

Koronawirus raport 07.06.2021.

Źródło: Rzeczpospolita, meczyki.pl

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
89 dni
do końca oferty!
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd od 79,99 zł w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz