Home Kategorie Poruszające Makabryczne odkrycie w solarium. Klientka zamarła, kiedy otworzyła łóżko. Znalazła tam zwłoki.

Makabryczne odkrycie w solarium. Klientka zamarła, kiedy otworzyła łóżko. Znalazła tam zwłoki.

Makabryczne odkrycie w solarium. Klientka zamarła, kiedy otworzyła łóżko. Znalazła tam zwłoki.

To co odkryła klientka jednego z solariów jest naprawdę przerażające. Proszę sobie wyobrazić, że znalazła ona tam zwłoki. Makabryczne odkrycie.

– „Klientka solarium myślami była już w służącym do opalania łóżku. Gdy uniosła pokrywę łóżka by się w nim położyć, przeżyła koszmar. W środku leżała inna kobieta. Nie oddychała! Przez dwie godziny nikt z obsługi nie zorientował się, że nie wyszła z kabiny” – informuje o2.pl.

Do tragicznego wydarzenia doszło w Jennersdorf, w Austrii. Na miejsce natychmiast wezwane zostały służby. Kobiety, którą znaleziono w łóżku na solarium, nie udało się uratować.

Klientka weszła do kabiny solarium około godziny 14.30. Nikt nie zauważył, że gdy lampy łóżka opalającego zgasły, kobieta nie opuściła kabiny. Odkrycia tego dokonała dopiero inna klientka, dwie godziny później.

Weszła do pomieszczenia, podniosła wieko łóżka opalającego i ku swojemu przerażeniu odkryła, że leży tam inna kobieta, która w dodatku nie daje żadnych oznak życia.

Obok służb ratunkowych na miejscu zjawili się także śledczy, którzy mają zbadać, co było przyczyną śmierci kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zmarła z przyczyn naturalnych. Ciało zostało przewiezione, do przeprowadzania sekcji zwłok. Sprawdzono także sprzęt w solarium czy nie był on przyczyną śmierci. Nic na to jednak nie wskazuje

Koronawirus raport 07.06.2021.

Źródło: Fakt

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
129,00 zł
180,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz