Home Kategorie Ludzie Olaf Lubaszenko schudł 80 kg, a ta zmiana zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz?

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg, a ta zmiana zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz?

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg, a ta zmiana zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz?

Olaf Lubaszenko przez wiele lat zmagał się z dużą nadwagą, która zagrażała jego zdrowiu. W pewnym momencie aktor zdecydował pozbyć się zbędnych kilogramów i przeszedł niezwykłą metamorfozę.

Olaf Lubaszenko jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Przez wiele lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, którym towarzyszyła nadwaga. Musiał zrzucić wiele kilogramów, żeby wrócić do normalnego życia. Udało mu się to.

– „Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze. Depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki, świetnie ze sobą zgrane i dopasowane” – powiedział w jednym z wywiadów.

Jak wygląda obecnie? Czy pandemia wpłynęła negatywnie na formę aktora? Nic bardziej mylnego! Najnowsze zdjęcie pokazuje, że Lubaszenko wygląda świetnie.

– „Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacza – oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich… Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację” – napisał kilka tygodni temu na instagramowym profilu.

Skąd wziął się COVID-19? Najnowsze ustalenia naukowców szokują.

Źródło: gazeta.pl

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
139,99 zł
300,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu Kobido od 139,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz