Home Kategorie Ludzie Już nie wygląda jak Walduś z kiepskich. Aktor prosi o pomoc.

Już nie wygląda jak Walduś z kiepskich. Aktor prosi o pomoc.

Już nie wygląda jak Walduś z kiepskich. Aktor prosi o pomoc.

Gwiazdor popularnego sitcomu „Świat według Kiepskich” zaapelował do rodaków o pomoc. Wobec takiej tragedii, nie mógł przejść obojętnie.

Bartosz Żukowski, którego odbiorcy znają przede wszystkim z roli Waldusia ze „Świata według Kiepskich”, pokazał się rodakom ze strony, od jakiej niewielu go zna. Okazuje się, że Walduś chętnie pomaga zwierzętom.

Aktor znany z serialu „Świat według Kiepskich” zaangażował się w akcje podejmowane przez fundację Pogotowie dla Zwierząt, która, jak sama nazwa wskazuje, działa na rzecz naszych czworonożnych przyjaciół. To właśnie oni z całego serca dbają o dobrobyt zwierząt w Polsce. Bartosz Żukowski ich wspiera.

Bartosz Żukowski towarzyszył przedstawicielom fundacji podczas jednej z interwencji. Tam znaleźli dwa wychudzone, ale również miłe i towarzyskie psiaki.

Ekipa zastała na miejscu również konia. Kopyta klaczy były w fatalnym stanie.

Właśnie z tego powodu aktor postanowił zwrócić się do rodaków z prośbą o pomoc. Jak przekazał, fundacja Pogotowie dla Zwierząt poszukuje obecnie osób gotowych na adopcję, uratowanych zwierząt, które tak wiele przecież wycierpiały.

– “Zapewniam, że wszelkie zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na pomoc potrzebującym zwierzętom” – mówi w materiale wideo Bartosz Żukowski.

Skąd wziął się COVID-19? Najnowsze ustalenia naukowców szokują.

Źródło: lelum

Warsztaty piernikarskie i więcej
Warsztaty piernikarskie i więcej
21,99 zł
34,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Warsztaty (od 21,99 zł) ze zwiedzaniem Starówki Torunia (od 30,99 zł) w Piernikarni Starotoruńskiej (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz