Home Kategorie Poruszające Była z nim, gdy ją utrzymywał. Spotykała się z jednak z innym. W końcu zdecydowała się pozbyć narzeczonego.

Była z nim, gdy ją utrzymywał. Spotykała się z jednak z innym. W końcu zdecydowała się pozbyć narzeczonego.

Była z nim, gdy ją utrzymywał. Spotykała się z jednak z innym. W końcu zdecydowała się pozbyć narzeczonego.

Spotykała się z dwoma mężczyznami, ale jednego traktowała jako źródło utrzymania. Kiedy mężczyzna dowiedział się o wszystkim, zdecydowała się go zabić. To brutalna zbrodnia.

W tym tygodniu przed Sądem Apelacyjnym w Lublinie zapadł wyrok dla pary zabójców 36-letniego Mariusza Ś. z miejscowości Dąbrowa. Do zbrodni doszło w połowie kwietnia 2017 roku w Ciechankach. Sprawcy, Marta K. i Dariusz M. w listopadzie 2019 roku zostali za to skazani na 25 lat pozbawienia wolności, nawiązkę w kwocie po 55 tys. zł dla członków rodziny swojej ofiary, oraz utratę praw publicznych na 10 lat. Wraz z ze swoimi obrońcami, zdecydowali się na apelację od tego wyroku.

Od wyroku odwołała się także prokuratura. W tym przypadku chodziło jednak, aby zabójcy nie mogli wyjść na wolność wcześniej niż po odsiedzeniu za kratkami 20 lat. Po trwającym rok procesie sąd orzekł, że co do winy oskarżonych nie ma żadnej wątpliwości. Podkreślił, że w trakcie śledztwa oboje przyznali się do winy, złożyli szczegółowe zeznania, wzięli też udział w wizji lokalnej, podczas której ze szczegółami odtworzyli przebieg zabójstwa. Najgorsze według sądu jest jednak to, jak niskimi pobudkami się kierowali.

Przypomnijmy, Mariusz Ś. w 2016 roku. zaczął się spotykać z Martą K. 36-latek zakochał się w niej i planował ślub oraz wspólne życie. Tymczasem kobieta traktowała go głównie jako źródło utrzymania, była bowiem jednocześnie związana z Dariuszem M. Nie miała problemów z ukryciem tego faktu przed 36-latkiem, gdyż ten pracował w Belgii, zaś do kraju przyjeżdżał raz na jakiś czas. Mariusz Ś. regularnie wysyłał kobiecie pieniądze.

– „Mariusz oświadczył mi się. Przyjęłam te oświadczyny, ale nic do niego nie czułam, gdyż kochałam Darka” – tłumaczyła w trakcie śledztwa Marta K.

Prędzej czy później jednak, wszystko wychodzi na jaw i Mariusz Ś. zaczął domyślać się, że coś jest na rzeczy. Wtedy kobieta postanowiła się go pozbyć. Do wszystkiego namówiła swojego drugiego partnera. Gdy 12 kwietnia 2017 roku 36-latek wrócił z Belgii, oboje przystąpili do realizacji planu. Oprócz pozbycia się mężczyzny, zaplanowali zabrać zarobione przez niego za granicą pieniądze. Zwabili niczego nie podejrzewającego Mariusza Ś. koło placu buraczanego w miejscowości Ciechanki. Para dokonała brutalnego mordu z wykorzystaniem pałki teleskopowej, nożna i pistoletu śrutowego.

Zwłoki mężczyzny zaciągnęli do lasu i przykryli gałęziami, wcześniej zabierając z kieszeni denata pieniądze w kwocie ponad 3,6 tys. zł. Później zaś, jak wyjaśnili, przetransportowali ciało samochodem do Łęcznej nad rzekę Wieprz i wrzucili je do wody. Kobieta próbowała wmówić śledczym historie o rzekomych, innych napastnikach, jednak śledczy szybko poznali kłamstwo. Ciała mężczyzny nadal nie odnaleziono. A zbrodnia tak okrutna i z takiego powodu, budzi pogardę.

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg, a ta zmiana zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz?

Źródło: lublin112

 

Do 43% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Queen Instytut Piękna Natalia Maga
Do 43% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Queen Instytut Piękna Natalia Maga
69,99 zł
100,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 43% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Queen Instytut Piękna Natalia Maga

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz