Home Kategorie Ludzie Syn Kory po latach poznał prawdę o swoim ojcu. Szokujące jest to w jaki sposób mu o tym powiedziała.
4.64K

Syn Kory po latach poznał prawdę o swoim ojcu. Szokujące jest to w jaki sposób mu o tym powiedziała.

Syn Kory po latach poznał prawdę o swoim ojcu. Szokujące jest to w jaki sposób mu o tym powiedziała.

Kora obchodziłaby dziś 70. urodziny. Niestety legendarna artystka i wokalistka Maanamu zmarła w 2018 roku. Zdiagnozowano u niej raka jajnika. Odeszła w wieku 67 lat.

Artystka miała dwóch synów. Szymon Sipowicz dopiero po latach dowiedział się, kto jest jego biologicznym ojcem. Jak wyjawiła to swojemu synowi? Ogoliła się wtedy na łyso.

Kora to muzyczny pseudonim Olgi Sipowicz. Była gwiazdą rocka i legendą polskiej sceny muzycznej. W latach 1976–2008 występowała z zespołem Maanam. Kora nie tylko czarowała swoim głosem czy charyzmą. Była również wybitnie utalentowana w kwestii pisania tekstów piosenek.

Po trzech latach małżeństwa z Jackowskim, para przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy. Tam Kora poznała Kamila Sipowicza. Dopiero po 30 latach wspólnego życia wzięli ślub. Kora opowiedziała o swoim romansie w książce „Kora, Kora. A planety szaleją”. Mówiła też o tym, podczas jednego z wywiadów.

– „W latach 80. graliśmy bardzo dużo koncertów. Pewnego razu z jednego wróciłam do domu totalnie odmieniona, bo ogolona na łyso. Moi synowie obudzili się rano i Szymon zapytał, czy grałam w filmie science fiction. I ja nagle postanowiłam się pozbyć ciężaru tej tajemnicy. Wyjaśniłam sprawę” – powiedziała w RMF FM.

– „Myślę, że Szymon czuł, że to jest jego ojciec, było zresztą między nimi duże podobieństwo. Obecność Marka w naszym życiu prywatnym była minimalna, natomiast Kamil zawsze był” – dodała.

Koronawirus raport 08.06.2021.

Źródło: Superexpress

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 49,99 zł w Activ Centrum Rehabilitacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz