Home Kategorie Ludzie Anna Kaczmarczyk pokazała ciążowy brzuszek. Poród coraz bliżej?

Anna Kaczmarczyk pokazała ciążowy brzuszek. Poród coraz bliżej?

Anna Kaczmarczyk pokazała ciążowy brzuszek. Poród coraz bliżej?

Aktorka Anna Karczmarczyk niedługo zostanie mamą. Wraz z mężem Pascalem oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Tuż przed tym wyjechali jednak na wakacje.

Na początku marca, a dokładnie w Międzynarodowy Dzień Kobiet Anna Karczmarczyk opublikowała na swoim instagramowym koncie post, w którym ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Podzieliła się z fanami tą ważną dla niej informacją.

Pod postem natychmiast posypały się gratulacje dla przyszłych rodziców. Na ten moment nie wiemy jednak, jakiej płci będzie ich dziecko. Nie możemy się jednak doczekać.

Zanim jednak dziecko pojawi się na świecie przyszli rodzice postanowili wybrać się na wakacje do ukochanej Grecji, o czym poinformowali na Instagramie. Anna Karczmarczyk, która od czasu ogłoszenia ciąży unikała publikowania zdjęć, zdecydowała się jednak podzielić wspomnieniami z podróży.

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin pobrali się 7 lipca 2018 roku. Ich znajomość zaczęła się w 2016 roku na planie Tańca z gwiazdami. Przyszły mąż Karczmarczyk, Pascal Litwin, pracował przy produkcji tego programu z ramienia firmy Rochstar. Niewiele jednak wiemy o ich życiu prywatnym, gdyż niewiele o nim mówią.

Ksiądz uprawiał bardzo dziki seks z dwiema kobietami. Po wszystkim trzeba było spalić ołtarz.

Źródło: Glamour.pl

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz