Home Kategorie Poruszające Prawdziwy zwrot akcji w sprawie tajemniczej śmierci małżeństwa medyków. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji.

Prawdziwy zwrot akcji w sprawie tajemniczej śmierci małżeństwa medyków. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji.

Prawdziwy zwrot akcji w sprawie tajemniczej śmierci małżeństwa medyków. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji.

Jak pamiętacie, na posesji tuż przy basenie znaleziono ciała małżeństwa białostockich medyków – prof. dr hab. Tadeusza Łapińskiego (†63 l.) oraz jego żony, dr Małgorzaty Michalewicz (†53 l.).

Ciała małżeństwa medyków odnaleziono w środowy wieczór, 2 czerwca, na ich własnej posesji w Zajeziercach pod Białymstokiem. Feralnego dnia prof. Tadeusz Łapiński, specjalista chorób zakaźnych, pełnił dyżur w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Próbował on skontaktować się z żoną z którą od kilku godzin nie było kontaktu.

Kiedy prof. Łapiński wszedł na posesje, zobaczył żonę w basenie. Nie dawała oznak życia. Mężczyzna zadzwonił po karetkę i sam rzucił się na pomoc ukochanej. Niestety on też w wyniku tej próby ratowania żony, zginął.

Białostocka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci lekarzy z Białegostoku. Podejrzewano, porażenie prądem.

– „Sekcja zwłok wykluczyła porażenie prądem i udział osób trzecich” – ujawnił „Faktowi” wstępne wyniki prok. Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku. Najprawdopodobniej śmierć medyków to był ciąg nieszczęśliwych wypadków. Pani Małgorzata prawdopodobnie utonęła, a jej mąż, podczas próby jej ratowania, dostał zawału.

– „W ostatnim czasie byli bardzo zaangażowani w leczenie pacjentów covidowych. Cały czas na pierwszej linii, zawsze oddani pacjentom. Cały szpital po nich płacze” – przyznała, cytowana przez Radio Białystok, Katarzyna Malinowska-Olczyk, rzecznik prasowa szpitala.

– „Pan profesor był bardzo empatyczny z olbrzymią wiedzą praktyczną. Pani doktor jako pierwsza z pielęgniarek zrobiła doktorat. Ich śmierć to olbrzymia strata dla naszego szpitala i całego środowiska akademickiego” – dodała. To było zgrane i kochające się małżeństwo, a spotkał ich tak tragiczny koniec.

Przerażające sceny na Komunii Świętej 12-latki. Dziewczynka nagle zniknęła z jednym z krewnych. Doszło do tragedii.

Źródło: Fakt

 

 

Kursy językowe online
Kursy językowe online
29,00 zł
87,00 zł
58 dni
do końca oferty!
Kursy językowe online od 29 zł: 3-miesięczny dostęp do nauki wszystkich języków obcych i więcej opcji na Lerni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz