Home Kategorie Ludzie Była żoną Strasburgera przez 32 lata. Zabrała ją straszna choroba.
12.66K

Była żoną Strasburgera przez 32 lata. Zabrała ją straszna choroba.

Była żoną Strasburgera przez 32 lata. Zabrała ją straszna choroba.

Irena Strasburger była niesamowicie piękną kobietą. Żona Karola Strasburgera zmarła po ciężkiej walce z chorobą w 2013 roku. Jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi, a zwłaszcza Karolem.

Karol Strasburger jest ulubieńcem polskiej publiczności. Choć wielu o tym nie wie, słynący ze specyficznego poczucia humoru prezenter, przeszedł wiele tragedii w swoim życiu. Nie zmieniło to jednak jego poczucia humoru.

Jego pierwsze małżeństwo z aktorką Barbarą Burską szybko się rozpadło.

– „To był piękny okres, ale dziś trzeba przyznać, że ślub wzięło wtedy… dwoje dzieci. Niedługo byliśmy małżeństwem, ale przyjaźnimy się do dziś” – wspominała w jednym z wywiadów Barbara Burska.

Minęło trochę czasu, zanim aktor i prezenter znalazł nową miłość. Strasburger w 1981 roku ożenił się z Ireną Morcińczyk, z którą spędził 32 lata. Ich małżeństwo było naprawdę szczęśliwe.

Irena Strasburger (Morcińczyk) poznała Karola Strasburgera, kiedy była jeszcze żoną Andrzeja Jaroszewicza, kierowcy rajdowego i syna PRL-owskiego premiera, Piotra Jaroszewicza.

– „Młody Jaroszewicz zobaczył ją w jednej z restauracji w Sopocie. Podszedł, a była wtedy z mężem, i oznajmił: „Zakochałem się w niej. Będzie moja”. Irenie nie przeszkadzało, że wybranek miał opinię imprezowicza i kobieciarza. Wzięli ślub. Na weselu bawiło się kilkaset osób, a teść, premier, przyjął ją bardzo ciepło. Twierdził, że przypomina mu nieżyjącą już matkę Andrzeja” – pisano w artykule z 2011 roku.

Szykowna blondynka, córka zamożnego przedsiębiorcy ze Śląska, od razu zawróciła w głowie przystojnemu aktorowi. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wzięli jednak rozwód, gdyż jej mąż miał romans z Marylą Rodowicz.

Irena i Karol Strasburgerowie byli małżeństwem przez ponad trzy dekady. Ukochana prezentera w ostatnich latach życia zmagała się z białaczką. Zmarła nagle, mimo dobrych rokowań, w grudniu 2013 roku. Karol Strasburger przez długi czas nie mógł się otrząsnąć po utracie ukochanej żony.

– „Pozostała wielka pustka… Wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło i wiele rzeczy stało się złych i nieszczęśliwych po śmierci Ireny” – mówił, zrozpaczony.

Przerażające sceny na Komunii Świętej 12-latki. Dziewczynka nagle zniknęła z jednym z krewnych. Doszło do tragedii.

Źródło: telemagazyn.pl

Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
99,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz