Home Kategorie Ludzie Dagmara Kaźmierska odchodzi z „Królowych życia”? Podobno zakłada biznes za granicą.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z „Królowych życia”? Podobno zakłada biznes za granicą.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z „Królowych życia”? Podobno zakłada biznes za granicą.

Dagmara Kaźmierska wyjedzie z Polski? Portal Pudelek dotarł do informacji, że celebrytka rozwija biznes za granicą, w zupełnie nowej branży. Co z jej udziałem w programie?

Dagmara Kaźmierska to najpopularniejsza bohaterka reality show „Królowe życia”. Ekscentryczna kobieta bawi widzów już od 10 sezonów, pokazując swoje życie w towarzystwie syna Conana i dwójki przyjaciół: Jacka i Edzi. W ciągu kilku lat, dzięki swojej charyzmie i szczerości, Dagmara zdobyła sporą popularność.

Portal Pudelek dowiedział się, że Kaźmierska ma zamiar otworzyć nową działalność poza granicami kraju. Kilka tygodni temu Królowa życia bawiła się na wakacjach w Egipcie. Niewykluczone jednak, że już niedługo przeniesie się tam na stałe. Kaźmierska zdradziła w „Dzień Dobry TVN”, że po zakończeniu programu chce osiąść w kraju swoich wakacyjnych wojaży. Uspokoiła jednak, że nie nastąpi to z dnia na dzień.

– „To nie jest tak, że ja po prostu tam wylecę i nie przylecę przez pół roku, bo to nie byłoby fizycznie możliwe. Oczywiście będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć” – powiedziała Kaźmierska.

Reporterzy Pudelka starali się ustalić, czy to prawda, że w związku z rozwijaniem nowego biznesu Kaźmierska niedługo zrezygnuje z udziału w programie. Producenci odnieśli się do tego przecząco, podobnie jak do plotek, że są w trakcie szukania kogoś na zastępswo Dagmary. Pudelek dotarł jednak do informacji, która potwierdza, że Królowa życia powoli rozwija swoje skrzydła za granicą.

– „Pracuje już tam nad własnym biznesem. Chce się zajmować turystyką. Nie zagrzeje długo miejsca w Polsce” – cytuje swoje źródło Pudelek.

Była żoną Strasburgera przez 32 lata. Zabrała ją straszna choroba.

Źródło: Pudelek

Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz