Home Kategorie Poruszające Zamordowała swoją 3-letnią córeczkę nożem. Tak powitano ją w więzieniu…

Zamordowała swoją 3-letnią córeczkę nożem. Tak powitano ją w więzieniu…

Zamordowała swoją 3-letnią córeczkę nożem. Tak powitano ją w więzieniu…

Magdalena C. zabiła swoją 3-letnią córkę w maju 2021 roku. Kobieta zadała dziecku co najmniej trzy ciosy nożem w okolice serca. W internecie pojawiło się nagranie przedstawiające przybycie kobiety do aresztu w Środzie Wielkopolskiej.

Magdalena C. zadała córce co najmniej trzy ciosy nożem w okolice serca. Po dokonaniu tego okropnego czynu zadzwoniła do znajomego i poinformowała go o tym, co zrobiła. Ranna dziewczynka zmarła w szpitalu w Poznaniu. Lekarze przekazali, że dziecko miało bardzo głęboką ranę kłutą serca.

W trakcie zatrzymania przez policję Magdalena C. była trzeźwa. Usłyszała zarzuty i trafiła do aresztu. Za zabójstwo dziecka grozi jej nawet dożywocie. Kobieta przyznała się do winy. Tłumaczyła, że chciała popełnić rozszerzone samobójstwo, ale po zranieniu córki nie była w stanie odebrać sobie życia.

W internecie pojawiło się nagranie pokazujące przybycie Magdaleny C. do aresztu w Środzie Wielkopolskiej. Gdy 26-latka weszła na teren placówki, współwięźniarki zaczęły obrzucać ją wyzwiskami.

– „Je**ć ku**ę! Je**ć ku**ę!” – krzyczały osadzone. Wulgarne „powitanie” trwało przez ok. 15 minut.

– „Matka, która w Poznaniu zabiła 3-letnią córkę, zbrodnię zaplanowała z zimną krwią. Potem w okrutny sposób ją zrealizowała. Poleciłem zmianę postawionego jej zarzutu na surowszy – zabójstwo popełnione ze szczególnym okrucieństwem” – komentował sprawę Zbigniew Ziobro.

W kolejnym poście napisał:

– „Matka wybrała bardzo ostry nóż i powoli zabijała małą Zuzię, uderzając ją kilkakrotnie ostrzem w okolice serca i w plecy. Potem dusiła ją rękoma, gdy ta płakała i błagała, by mama przestała.”

Prezydent spoliczkowany na wiecu. Doszło do „próby ataku” [WIDEO]

Tajski Rytuał
Tajski Rytuał
79,99 zł
140,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Rytuał za 99,99 zł w Oasis-Med Spa w Toruniu (zamiast 140 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz