Home Kategorie Poruszające Kierowca wjechał prosto pod rozpędzony pociąg. Nie żyją dwie osoby [WIDEO]

Kierowca wjechał prosto pod rozpędzony pociąg. Nie żyją dwie osoby [WIDEO]

Do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym niedaleko Anapy w Kraju Krasnodarskim. Rozpędzony pociąg zmiażdżył samochód osobowy. W wypadku śmierć poniosły dwie osoby.

Samochód osobowy wjechał na przejazd kolejowy prosto pod pociąg relacji Moskwa-Anapa. Maszynista nie miał najmniejszych szans na reakcję. Zdążył jedynie wydać sygnał dźwiękowy. Wypadku niestety nie dało się już uniknąć.

Zdarzenie zarejestrował kierowca samochodu, który oczekiwał na możliwość przejazdu. Na nagraniu widzimy, jak Toyota Land Cruiser mija stojące auta i wjeżdża na tory na czerwonym świetle. W auto z ogromną prędkością uderzył pociąg. W wypadku śmierć poniósł kierowca Toyoty i pasażer. Drugi z pasażerów trafił do szpitala.

Jak informuje portal kuban24.tv, żaden z pasażerów pociągu nie odniósł obrażeń. Na trasie zatrzymano składy nr 134 relacji Moskwa-Anapa i nr 360 relacji Smoleńsk-Anapa.

Oświadczenie w sprawie wypadku wydał Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej. Podkreślono, że wszczęto sprawę karną o spowodowanie śmiertelnego wypadku kolejowego.

Pokazała truskawki pod mikroskopem. „Już chyba nigdy nie zjem tych owoców”. Ohyda!

Źródło: kuban24.tv

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
88 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz