Home Kategorie Ludzie Doda zszokowała fanów. Rozwodzi się z mężem! „Decyzja jest przemyślana i ostateczna”.
6.43K

Doda zszokowała fanów. Rozwodzi się z mężem! „Decyzja jest przemyślana i ostateczna”.

Doda zszokowała fanów. Rozwodzi się z mężem! „Decyzja jest przemyślana i ostateczna”.

Doda rozwodzi się ze swoim mężem Emilem Stępniem. Wokalistka potwierdziła koniec małżeństwa n Instagramie.

Jak wyznała celebrytka we wpisie, decyzję o rozwodzie podjęła po długich rozważaniach i nie ma od niej odwołania. Doda złożyła już wniosek rozwodowy. Szczegóły sprawy chce jednak pozostawić dla siebie.

Rozstanie Rabczewskiej i Stępnia było tematem plotek już kilka miesięcy temu. Super Express pod koniec zeszłego roku opublikował romantyczne zdjęcia Dody z pewnym amerykańskim aktorem i sugerował, że gwiazda nie jest już z mężem. Rabczewska nie komentowała wtedy sprawy, a Stępień zdawkowo potwierdził, że ich małżeństwo nadal trwa.

Dzisiaj po 5-letnim związku Dody pozostały już tylko wspomnienia. Celebrytka poinformowała, że rozwodzi się z Emilem Stępniem i nie zamierza wycofywać tej decyzji.

– „Zanim uprzedzi mnie »ktoś dyskretny«… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna” – przekazała na Instagramie Rabczewska.

– „Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną. W kwestii biznesowej: Premiera „Dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administrację biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień” – dodała.

Zamordowała swoją 3-letnią córeczkę nożem. Tak powitano ją w więzieniu…

Kriolipoliza i masaż pobudzający
Kriolipoliza i masaż pobudzający
79,99 zł
194,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza z masażem i konsultacją od 99,99 zł w gabinecie Babski Raj w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz