Home Kategorie Poruszające Zrzuciła swoją 3-letnią córeczkę z szóstego piętra. Dziewczynka krzyczała, że się boi… [DRASTYCZNE]

Zrzuciła swoją 3-letnią córeczkę z szóstego piętra. Dziewczynka krzyczała, że się boi… [DRASTYCZNE]

W Saratowie w Rosji 3-letnia dziewczynka zmarła po upadku z szóstego piętra. Jak informują media, tragedia miała być dziełem przypadku. Dziecko miało być przypadkowo zrzucone z balkonu przez matkę, która chciała ukarać ją za płakanie.

Jak podaje policja, na którą powołują się media, 23-letnia Anna Ruzankina wyszła na balkon swojego mieszkania, aby uspokoić lub ukarać swoją córkę. Na wstrząsającym filmie, na którym uwieczniono upadek dziecka, słychać przeraźliwe krzyki 3-letniej Anastazji, która powtarza „mamo boję się”. W pewnym momencie maleństwo spada z około 18 metrów.

Lokalne media donoszą z kolei, że kobieta trzymała krzyczącą dziewczynkę za koszulkę przez krawędź balkonu. Koszulka miała jednak rozedrzeć się i dziecko spadło. Pojawiają się też doniesienia o tym, że nim doszło do tragedii, kobieta była w nocnym klubie, z którego wróciła pijana.

Na innym nagraniu, które zarejestrowano już po upadku dziewczynki z balkonu widać 23-letnią Annę, która zjeżdża windą, aby po chwili wrócić z dzieckiem na rękach. Jadąc z powrotem do mieszkania potrząsa ciałem córki, jakby chciała je ożywić.

Wyrodna matka została aresztowana i usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej 21 lat więzienia.

Pirat drogowy prawie zabił dziecko na pasach. Policja opublikowała wstrząsające nagranie.

Źródło: The Sun, vk.com, tvsamara.ru

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz