Home Kategorie Poruszające Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska. Miała zaledwie 43 lata.

Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska. Miała zaledwie 43 lata.

Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska. Miała zaledwie 43 lata.

Smutne wieści nadeszły z Koszalina. Małgorzata Durska nie żyje. Znana dziennikarka odeszła nagle w wieku zaledwie 43 lat. Przez większość zawodowego życia pracowała w lokalnych mediach Pomorza Zachodniego.

Informację o śmierci kobiety podało Radio Koszalin – rozgłośnia, w której Durska pracowała od 2018 roku. Z wykształcenia 43-latka była ekonomistką, ale swoją pasję i powołanie odkryła właśnie w dziennikarstwie. W lokalnej telewizji TV Max w Koszalinie prowadziła programy publicystyczne. W Radiu Koszalin prowadziła m.in. „TV Studio Bałtyk”.

Małgorzata Durska cieszyła się ogromnym szacunkiem i sympatią kolegów z pracy. Pożegnali ją wzruszającymi słowami.

– „Jej wrażliwość i dziennikarska rzetelność powodowały, że z równym zaangażowaniem podchodziła do znanych rozmówców, jak i tematów związanych z problemami zwykłych osób, dla których wywiad dla radia był często pierwszym kontaktem z kamerą” – piszą o Małgorzacie Durskiej redaktorzy Polskiego Radia Koszalin.

43-latka była wyjątkowo wrażliwa na potrzeby innych. Dużą część swojego wolnego czasu poświęcała na działalność charytatywną. Była wolontariuszką w koszalińskiej filii Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Pracownicy ośrodka są pogrążeni w żałobie po śmierci Małgorzaty.

– „Pogrążeni w niewyobrażalnym smutku przekazujemy tragiczną wiadomość o śmierci członkini naszego Zespołu wolontaryjnego, Gosi Durskiej. Tych wszystkich z Was, którzy znaliście Gosię, tulimy wypatrując ukojenia. Żegnaj Kochana” – czytamy na fanpage’u Hospicjum.

Zrzuciła swoją 3-letnią córeczkę z szóstego piętra. Dziewczynka krzyczała, że się boi… [DRASTYCZNE]

Źródło: Polskie Radio Koszalin

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
58 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl –

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz