Home Kategorie Życie Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna.
12.03K

Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna.

Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna.

25 czerwca uczniowie zakończą rok szkolny 2020/2021, który głównie przebiegał zdalnie. Rodzice dobrze wiedzą, że trzeba będzie wyłożyć parę złotych na prezenty dla nauczycieli. W jednej ze szkół opiekunowie zrzucili się aż po 500 zł od osoby.

Niektórzy rodzice sądzą, że podziękowania nauczycielowi za pracę i kupowanie prezentów jest przesadą, bo edukowanie dzieci jest obowiązkiem pedagogów. Inni uważają, że tak wypada, a nadmiar pracy trzeba wynagrodzić.

W jednej z prywatnych szkół w Warszawie padł pomysł, aby jednej z nauczycielek zafundować kilkudniowy wyjazd za granicę. Rodzice przyjęli taki pomysł z uśmiechem. Zrzucili się po 500 zł od osoby.

Rodzice uważają, że młodej nauczycielce się należy i na pewno będzie zadowolona. Mają już doświadczenie w organizowaniu wyjazdów – w zeszłym roku zrzucili się na wyjazd i pobyt w SPA dla dwóch osób.

Rodzice dzieci chodzących do jednej z prywatnych szkół w Łodzi zdecydowali się na bon prezentowy oraz kurs prawa jazdy. Trzeba przyznać, że mają rozmach. W ich przypadku składka wyniosła 300 zł.

W szkołach publicznych sytuacja jest jednak zupełnie inna. Rodzice stawiają raczej na własnoręcznie wykonane prezenty od dzieci, grawerowane pióra czy albumy. Taka pamiątka zostanie z nauczycielem na zawsze. Jedna z mam zdradziła, że rok temu padł pomysł zrzutki na bon prezentowy o wartości 500 zł i nawet rozbicie tej kwoty na kilkunastu rodziców było za dużym wydatkiem.

Niektórzy nauczyciele z zadowoleniem przyjmują drogie prezenty i uważają je za docenienie ich pracy. Inni czują się w takim przypadku zakłopotani. Wiedzą, że nie każdy rodzic jest w stanie pozwolić sobie na identyczną kwotę zrzutki, co może doprowadzać do nieporozumień.

Zrzuciła swoją 3-letnią córeczkę z szóstego piętra. Dziewczynka krzyczała, że się boi… [DRASTYCZNE]

Źródło: WP

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz