Home Kategorie Ludzie Znany polski muzyk miał wypadek. Jest w śpiączce.

Znany polski muzyk miał wypadek. Jest w śpiączce.

Znany polski muzyk miał wypadek. Jest w śpiączce.

Basista i członek zespołu Fisz Emade Tworzywo Marcin Pendowski miał wypadek. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej.

Marcin Pendowski, znany też jako Pendofsky, to członek zespołu Fisz Emade Tworzywo. Muzyk jest popularyzatorem gry na basie i zdobywcą wielu nagród, w tym Złotej i Platynowej płyty za album „Mamut”, który współtworzył, a także statuetki „Mateusza Trójki 2015” w kategorii debiut jazzowy. Teraz okazuje się, że Pendowski miał poważny wypadek. O stanie zdrowia artysty poinformował jego znajomy.

– „Kochani, Marcin Pendowski miał wypadek, jest w śpiączce farmakologicznej. Nie znamy wszystkich jobów w kalendarzu Penda, więc oznaczam tu kolegów, z którymi muzycznie go kojarzę. Szukajcie na nie zastępcy. A przede wszystkim trzymajmy wszyscy kciuki za przyjaciela” – przekazał na Facebooku Kamil Barański, publikując zdjęcie Marcina Pendowskiego.

Barański nie zdradził, co dokładnie się zdarzyło. Jak informuje Onet, wypadek miał miejsce w środę, gdy Pendowski jechał motocyklem na próbę. Więcej o stanie zdrowia muzyka przekazała jego żona Barbara Michałek-Pendowska.

– „Kochani, dopiero się dowiedziała, że stan Marcina się nie pogarsza i jest stabilny. Po środowym wypadku motocyklowym został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej ze względu na obrażenia głowy. W takim stanie będzie jeszcze 2-3 dni. Rokowania są dobre” – napisała.

Cztery dziewczyny poszły na całość w Hotelu Paradise. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki.

Wymiana kół lub opon
Wymiana kół lub opon
39,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Wymiana kół w aucie osobowym za 39,99 zł i więcej opcji w JW 13

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz