Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski w żałobie. Pożegnał bliską osobę. „Pilnuj mi taty”

Michał Wiśniewski w żałobie. Pożegnał bliską osobę. „Pilnuj mi taty”

Michał Wiśniewski w żałobie. Pożegnał bliską osobę. „Pilnuj mi taty”

Michał Wiśniewski pożegnał kolejną ważną dla niego osobę. Artysta za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał informację, że odeszła jego zastępcza mama, której zawdzięcza pierwszy prawdziwy dom.

Michał Wiśniewski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Niestety, nie zawsze dzieli się z fanami dobrymi wieściami. Opowiada też o życiowych dramatach. 10 czerwca na jego profilu na Instagramie pojawił się smutny post, w którym Michał żegna się z panią Marią, zastępczą mamą, której wiele zawdzięcza. Siostra mamy Michała wychowała go jak syna w ciężkim dla niego momencie.

– „Kochana Ciociu Marysiu, to był straszny rok. Odeszło wielu bardzo bliskich ludzi. Zawsze wydawało mi się, że jesteś niezniszczalna.97 lat to zacnie, ale za krótko dla tych, co pozostają w smutku i żalu za Twoje dobre serce  i poświęcenie. 11 listopada będzie mi się zawsze przede wszystkim kojarzył z urodzinami mojej zastępczej mamy 1986-1987. Wychowywałaś zresztą nie tylko mnie. Zawsze żyłaś dla innych. Wielu dobrych rad nie posłuchałem, ale będę je przekazywał dalej swoim dzieciom. Z twoich pamiętników dowiedzą się, jak można być porządnym człowiekiem po niewolniczej pracy w III Rzeszy i 50 latach przy maszynach włókienniczych w robotniczej Łodzi. Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty. Do zobaczenia kochana!” – czytamy we wpisie Wiśniewskiego.

W zeszłym roku pani Maria obchodziła 96 urodziny. Wtedy Wiśniewski napisał m.in., że była dla niego ważną osobą.

– „Miałem 14 lat, jak zamieszkałem z ciocią Marysią, siostrą mamy mojej mamy. Dała mi niezmiernie dużo ciepła i pierwszy prawdziwy dom” – czytamy.

Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska. Miała zaledwie 43 lata.

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz