Home Kategorie Poruszające Szkocja. Polak skatował swoją partnerkę skórzanym pasem. Powód jest szokujący.

Szkocja. Polak skatował swoją partnerkę skórzanym pasem. Powód jest szokujący.

Szkocja. Polak skatował swoją partnerkę skórzanym pasem. Powód jest szokujący.

Zbigniew K. stanął przed sądem w Aberdeen za brutalny atak na swoją partnerkę. Mężczyzna jest oskarżony o to, że złapał kobietę za głowę, zadał jej wiele ciosów w twarz, a następnie zdjął skórzany pas i z całej siły uderzył sprzączką.

Jak donosi Daily Record, Zbigniew K. wściekł się, gdy zobaczył, jak jego partnerka przyszła do domu z ogródka w brudnych butach i weszła na dywan. Gdy 42-latek zobaczył ślady ziemi, stracił nad sobą kontrolę. W napadzie furii złapał kobietę za głowę, kilkukrotnie uderzył w twarz, a gdy ofiara próbowała uciec, ściągnął skórzany pasek i uderzył ją sprzączką. Przerażona kobieta wezwała policję, a Zbigniew K. trafił do aresztu.

Atak miał miejsce w maju 2020 roku. Teraz mężczyzna stanął przed sądem i przyznał się do winy. Z początku sąd pozwolił mu wyjść za kaucją pod warunkiem, że będzie przestrzegać zakazu powrotu pod adres zamieszkania partnerki i nie będzie się z nią kontaktował. Sytuacja zmieniła się, gdy kobieta napisała list z prośbą o zniesienie zakazu.

Sąd odroczył decyzję o wyroku dla 42-letniego Polaka do przyszłego miesiąca. Do tego czasu ma zostać przeprowadzony raport z prac socjalnych w sprawie karnej, który jest niezbędny do ogłoszenia wyroku.

Koszmar w gospodarstwie pod Pleszewem. Mężczyzna głodził i gwałcił psa.

Źródło: Daily Record

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz