Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski przewidział, jak poradzi sobie reprezentacja Polski na Euro! Odniosą sukces?

Jasnowidz Jackowski przewidział, jak poradzi sobie reprezentacja Polski na Euro! Odniosą sukces?

Jasnowidz Jackowski przewidział, jak poradzi sobie reprezentacja Polski na Euro! Odniosą sukces?

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą Euro 2021. Czy nasi reprezentanci odniosą sukces? Jasnowidz wyjawił, co się wydarzy i kogo powinniśmy się obawiać w trakcie turnieju.

Jackowski regularnie dzieli się ze swoimi widzami swoimi przemyśleniami odnośnie tego, co wydarzy się w przyszłości. Tym razem zapytano go o to, jaki będzie los reprezentacji Polski na Euro. Jak spisze się nasza drużyna i kogo powinniśmy się obawiać?

Biało-czerwoni zagrają pierwszy mecz już 14 czerwca ze Słowakami. Wiele osób stawia w tym starciu na wygraną Polaków. Jackowski nie jest jednak aż tak pewny. Mimo iż wszystkie trzy spotkania jasnowidz widzi pozytywnie, podkreśla, że pierwsze spotkanie nie musi być wcale tak łatwe, jak mogłoby się wydawać.

– „Co do Słowacji, to trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, a w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Czasami jest tak, że ambicje dodają sił. Kto wie, czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie jednak trudnym przeciwnikiem” – powiedział Jackowski.

Jasnowidz mówi, że w jednym z meczów spektakularnie wyróżni się Robert Lewandowski. Jackowski dodaje, że mimo iż na wszystkie spotkania patrzy optymistycznie, jedno z nich może zakończyć się remisem lub porażką.

– „Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne. Jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami – będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany” – ujawnia Jackowski.

Pierwszy mecz Polaków już 14 czerwca ze Słowacją. Następne odbędą się 19 i 23 czerwca. Zagramy wtedy z Hiszpanią i Szwecją.

Nagły atak zimy. Śnieg na ulicach i zaledwie 10 stopni na termometrach!

Źródło: Fakt

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
7,50 zł
10,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz